Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У грудні кінотеатри Франції та Англії повернуться до роботи

26.11.2020
об 17:13

Півтора місяці французькі кінотеатри зовсім не відкривали своїх залів для відвідувачів. 15 грудня вони зможуть це зробити, а от великі екрани Англії запрацюють вже через тиждень.

Президент Франції Емманюель Макрон в офіційному зверненні до своїх громадян, опираючись на дані статистики, повідомив, що друга хвиля епідемії в країні пішла на спад. Зниження показників інфікування на коронавірусну інфекцію дає підстави для поступових ослаблень обмежень, які діяли протягом декількох тижнів. Зберігаючи в деяких регіонах комендантську годину та не дозволяючи працювати барам і ресторанам до 20 січня, він дозволив з 15 грудня власникам кінотеатрів відновити сеанси.

Нагадаємо, після першого закриття кінотеатрів в середині березня відновити роботу у Франції вони змогли 22 червня. У порівнянні з іншими країнами Європи справи йшли досить непогано. Так, в жовтні в кіно сходило 8,5 млн людей. З урахуванням введеної у багатьох великих містах комендантської години такий результат є вражаючим. В цілому з 22 червня по 30 жовтня відвідуваність впала на 62 %, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року.

Разом з тим, в Англії кінотеатри відкриються 2 грудня, але не у сіх регіонах. Ще до початку другої хвилі карантину територія країни була розділена трьома рівнями обмежень, в залежності від динаміки статистики захворюваності. Виходячі з локдауну, відчинитися дозволять тільки тим кінотеатрам, які знаходяться в перших двох рівнях. У регіонах з найвищим рівнем поширення коронавирусной інфекції кінотеатри, театри, казино і алеї для боулінгу відкритися не зможуть Зазначимо, що все це стосується виключно Англії. У Шотландії, Північної Ірландії та Уельсі діють свої обмеження, рішення за якими вживає місцева влада.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Інтерв'ю

Людмила Горделадзе: «Кінотеатрам потрібен глядач і голлівудське кіно»

Другий тиждень поспіль кінотеатри не працювали в суботу та неділю. За результатами попереднього скороченого вікенду всі побачили, наскільки сильно знизилися цифри загального бокс-офісу, та усвідомили, що власники мереж не лякали, коли говорили, що основний прибуток приносять саме вихідні. Минулого тижня представники кінотеатрального бізнесу сподівалися на скасування заборони працювати в суботу і неділю, на цьому – на те, щоб 28 і 29 листопада стали останніми неробочими днями в 2020 році для кінозалів. Однак в Україні заговорили про другий локдаун. Яка допомога потрібна кінотеатрам від представників влади, чи можуть її забезпечити в коронавірусну добу та які альтернативні шляхи має кінобізнес для подолання кризи? Про це VGL cinema вирішив поспілкуватися з членкинею Ради з державної підтримки кінематографії та засновницею кінотеатру «Жовтень» Людмилою Горделадзе.

24.11.2020
об 19:35

Новини

Телевізійний серіал «Козаки. Абсолютно брехлива історія» показуватимуть в кінотеатрах

Такого в історії українських телевізійних серіалів ще не було. Від завтра щочетверга в мережі кінотеатрів Multiplex з’являтиметься по три серії за сеанс пригодницького серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія».

25.11.2020
об 17:10

Новини

В кінотеатрах ОАЕ покажуть «Захара Беркута»

Відсьогодні українська діаспора, що знаходиться в Західній Азії, та мешканці Об'єднаних Арабських Емірат можуть відвідати кіносеанс українського фільму.

26.11.2020
об 13:22

Новини

У грудні кінотеатри Франції та Англії повернуться до роботи

Півтора місяці французькі кінотеатри зовсім не відкривали своїх залів для відвідувачів. 15 грудня вони зможуть це зробити, а от великі екрани Англії запрацюють вже через тиждень.

26.11.2020
об 17:13