Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У Голівуді планують зняти два фільми про Бі Бі Кінга

26.10.2020
об 16:15

В одній зі стрічок музиканта гратиме Венделл Пірс, в іншій, скоріш за все, – Канан Томпсон. Обидві кінокартини матимуть драматичний сюжет, однак тільки одна матиме сценарій найбільш наближений до реальності.

В наступному році ймовірніше за все глядачі зможуть побачити одразу два фільми про легенду блюзу Бі Бі Кінга. Один з них вважається байопіком, а інший – драматизованою версією подій з життя музиканта. Фільмування стрічок може розпочатись одночасно. Проте один з фільмів геть не влаштовує рідних виконавця.

Офіційний байопік про музиканта Бі Бі Кінга, виробництво якого було схвально прийнято рідними музиканта, вже у 2021 році відправиться на стадію препродакшену. Натомість інша картина The Thrill Is On - про дружбу та відносини музиканта з барабанщиком Майклом Занетісом не є байопіком. Стрічки часто плутають і це збиває з пантелику фанатів артиста.

Тож зазначимо, для офіційного байопіку продюсери шукають виконавця головної ролі та розглядають у цій якості Канана Томпсона, а у фільмі The Thrill Is On Бі Бі Кінга зіграє Венделл Пірс.

«Стрічка The Thrill Is On не є байопіком в традиційному сенсі цього слова, – це скоріш, драматизована версія реальних подій», - зазначив ВЕНДЕЛЛ ПІРС.

Коли саме відбудеться прем’єра стрічок та хто виконуватиме інші ролі – наразі невідомо.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

Стали відомі лідери по кількості номінацій на премію «Кіноколо»

За кілька днів ми дізнаємося, хто став найкращим українським режисером та чий фільм вразив кінокритиків, які й голосують за номінантів на премію «Кіноколо».

20.10.2020
об 13:12

Новини

Новий мультфільм від Disney: Магія, довіра та дракони

З’явися трейлер до нового мультфільму від Disney про фантастичний світ та магічних істот, які врятують людство. Подивитися анімацію можна буде вже у березні.

22.10.2020
об 12:16

Новини

На ТБ покажуть місця жертвоприношень цивілізації майя

Ведучий проєкту «Орел&Решка. Чудеса світу» навіть візьме участь у магічному ритуалі посвяти духам та скупається у священному для майя місці – сеноті.

23.10.2020
об 17:18

Новини

Друга хвиля локдаунів: Італійці тимчасово не ходитимуть у кіно

Слідом за Чехією та Словаччиною країна, яка чи не найбільше з країн ЄС постраждала від епідемії Covid-19, закриває кінозали майже до кінця листопада.

26.10.2020
об 13:13