Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У героїв «Аватару» буде власна жестова мова

08.10.2020
об 17:47

У першій частині автори розробили спеціальну мову для народу на'ві. У другій – у них з’явився «жестовий» переклад.

 

Нещодавно стало відомо, що стрічка «Аватар 2» готова, а третя частина історії про мешканців Пандори завершена на 95%. Хоча до прем’єри фільмів ще дуже далеко, їх творці потроху привідкривають завісу невідомості та розкривають цікаві деталі сюжету. Так, продюсер другої частини «Аватара» Джон Ландау на своїй сторінці у соцмережі виклав фото зі знімального майданчика. На світлині режисер Джеймс Кемерон уважно дивиться на людину, яка демонструє йому мову жестів на'ві.

 

 

У першій частині фільму «Аватар» герої на'ві розмовляли на власній мові. Її спеціально розробив для стрічки лінгвіст Пол Фроммер. У цій мові близько тисячі слів, були навіть опубліковані правила граматики на'ві. Однак нині мова «розширилась» до трьох тисяч слів і отримала жестовий «переклад». Наразі невідомо, в яких сценах та хто користуватиметься цими жестами. Фанати стрічки одразу висунули припущення, що жести використовуватимуться під водою.

 

 

Зазначимо, прем’єра фільму «Аватар 2» запланована на 15 грудня 2022 року.

 

Джерело: instagram.com/jonplandau

Читайте також:

Новини

Джеймс Кемерон надихає команду сиквелу «Аватара» на плідну роботу

Днями продюсер «Аватара» Джон Ландау у своєму профілі в Інстаграм розповів, як Джеймс Кемерон підбадьорює творчу групу проєкту.

02.08.2020
об 15:59

Новини

У мережі з’явилось нове фото зі зйомок «Аватару 2»

Можливо у другій части саги знову з’явиться Сігурні Вівер, а дія фільму проходитиме під водою.

25.08.2020
об 16:26

Новини

З’явились нові кадри зі зйомок стрічки «Аватар 2»

У мікроблозі Twiter на офіційній сторінці фільму «Аватар» з’явилось декілька нових кадрів зі знімального майданчика стрічки. Нині режисер та актори працюють над фільмом на Гаваях.

10.09.2020
об 18:51

Новини

Робота над стрічкою «Аватар 2» завершена

Перший «Аватар» вийшов на широкі екрани у 2009 році. З того часу фанати стрічки чекають на продовження історії. І ось, нарешті, режисер Джеймс Кемерон заявив, що зйомки фільму «Аватар 2» добігли кінця.

28.09.2020
об 13:27