Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

У «Фортеці Хаджибей» з’явився офіційний постер

30.09.2020
об 17:11

Одеська кіностудія представила офіційний постер картини «Фортеця Хаджибей». Планується, що у широкий прокат стрічка вийде 15 жовтня.

Режисером фільму став Костянтин Коновалов. Стрічка сповнена пригодами та коханням. Зйомки проходили у Білгород-Дністровській фортеці на березі Чорного моря та на річці Дунай. Фільмування розпочалось наприкінці 2018 року та тривало до травня 2020.

Події картини відбуваються в період російсько-турецької війни за території Північного Причорномор'я. Козак Андрій має передати важливу інформацію у Стамбул. Допомогти йому в цьому може комендант фортеці Хаджибей – Ахмет-паша. Він також є батьком красуні Фатіми, в яку закоханий головний герой. Андрій має визволити батька коханої з полону. У цьому йому допомогає Йорам. Грузинський мандрівник закоханий в українську красуню Катю, батько якої також знаходиться в російському полоні. Молоді люди наважуються на ризиковану операцію.

Фільм знято при підтримці Держкіно України.

У широкий кінотеатральний прокат стрічка виходить 15 жовтня 2020 року.

 

Джерело: Пресслужба Державного агентства України з питань кіно

Читайте також:

Новини

Незабаром у кінотеатрах український пригодницький фільм «Фортеця Хаджибей»

Вже в середині жовтня українського глядача очікує прем’єра пригодницького історичного фільму «Фортеця Хаджибей». Зйомки стартували у грудні 2018 року і закінчились у травні 2020 року.

18.09.2020
об 12:20

В очікуванні прем’єри: Коли на екрани вийде «Фортеця Хаджибей»
Новини

В очікуванні прем’єри: Коли на екрани вийде «Фортеця Хаджибей»

На Одеській кіностудії завершено роботу над повнометражним художнім фільмом «Фортеця Хаджибей». Дружба і кохання, добро і зло, шляхетність та підступ – ці одвічні теми, які споконвіку бентежать людство, порушені в новій стрічці режисера Костянтина Коновалова.

04.06.2020
об 14:12