Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У FILM.UA Group з'явився новий напрямок діяльності

13.06.2020
об 12:15

Днями стало відомо, що до FILM.UA Group приєдналася компанія Stage Show Company, раніше її знали на ринку як StarLight Entertainment. Таким чином, найближчим часом серед проєктів FILM.UA Group з'являться технологічні шоу світового рівня.

Stage Show Company зарекомендувала себе на ринку, як виробник інноваційних проектів, серед яких 3D-шоу «Вартові Мрій», мультижанрове шоу «Дім Таємничих Пригод», 5D-шоу «Winterra. Легенда казкового краю», а також інтерактивна шоу-казка «Резиденція Діда Мороза» та інноваційний проект «Лапландія 360». Тепер Компанія у складі Групи працюватиме над створенням грандіозних live-шоу.

«У 2015 році засновано нашу компанію, яка за 5 сезонів роботи створила 3 унікальних шоу, їх показали близько 300 000 глядачам зі всієї України. Ми не плануємо на цьому зупинятися. Ми створюємо історії, які, як ми віримо, торкають, надихають і змушують замислитися про найважливіше – про сім'ю, любов, турботу і відповідальність. У цьому наші погляди збігаються з цінностями FILM.UA Group, в партнерстві з якими ми продовжимо робити якісний український контент і популяризувати його як всередині нашої країни, так і за її межами», – розповіла генеральний директор Stage Show Company Наталія Гончар.

Стратегічна співпраця компаній допоможе створити синергію форматів і жанрів, підтримуючи одну з ідей філософії Групи. Stage Show Company у складі FILM.UA Group уже розпочала виробництво нового мегашоу «Мавка. Протистояння», яке стане частиною всесвіту Мавки – унікального кейса для українського і міжнародного ринків.

«Серед наших стратегічних завдань – лідерство не тільки в сегменті аудіо-візуального контенту, але і в цілому на ринку ентертейнменту України. Динамічний розвиток Live шоу – світовий тренд, і ми хочемо дати можливість українській аудиторії стати частиною цього процесу. Впевнені, що об'єднання досвіду наших колег, стратегічний підхід, величезний креативний потенціал і синергія всіх бізнес-напрямків FILM.UA Group дозволить нам створити новий розділ у креативній індустрії України», - коментує приєднання Stage Show Company CEO FILM.UA Group Вікторія Ярмощук.

Stage Show Company вже розпочала підготовку до зимового сезону. Традиційно шоу-казка «Резиденція Діда Мороза» цьогоріч працюватиме не тільки на ВДНГ. Також у період зимових свят компанія презентує абсолютно новий проєкт, який стане зосередженням сучасних технологічних рішень, нових форматів розваг і незвичайної атмосфери. Наразі назва і тематика тримаються у таємниці.

Крім того, для жителів України Stage Show Company готує новорічний подарунок – тур по країні масштабного зимового шоу з неймовірною історією. Графік оприлюднять трохи згодом.

Читайте також:

FILM.UA повернеться в кінотеатри з «антикризовим пакетом»
Новини

FILM.UA повернеться в кінотеатри з «антикризовим пакетом»

Кінотеатри України будуть відновлювати свою діяльність, проте існує суттєва нестача контенту – через пандемію коронавірусу багато релізів перенесено на другу половину 2020-го - 2021 рік. Один з лідерів кіноринку України FILM.UA Group пропонує до повторного кінопрокату пакет своїх найбільш успішних фільмів, а весь прибуток від проданих квитків залишатиметься кінотеатрам. Разом з цим планується відновлення показів воєнної драми «Черкаси», перерваних карантином.

19.05.2020
об 10:00

Новини

Український Оскарівській Комітет: Термін подання заявок поки не змінний

Копії документів, що підтверджують громадянство України або постійне проживання в Україні продюсера, режисера, сценариста, виконавців головних ролей, оператора, монтажера, композитора, звукорежисера, художника-постановника, художника по костюмам.

10.06.2020
об 14:04