Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

У фільмі закриття Каннського кінофестивалю з’явиться французька версія Джеймса Бонда

26.06.2021
об 13:31

Канни прагнуть завершити кінофестиваль 17 липня на легкій та позитивній ноті французькою шпигунською пародійною комедією «Агент 117: З Африки з любов’ю».

 

Жан Дюжарден, Ніколя Бедо і П'єр Ніне знялись в «Агент 117: З Африки з любов’ю», режисером якого став Ніколя Бедо. Фільм є третьою частиною популярної франшизи «Агент 117», поєднанням ідей і настроїв «Джеймса Бонда» та «Рожевої пантери».

 

Лауреат премії «Оскар» Жан Дюжарден виконує роль Юбера Бонісьора де ля Бата, псевдонім якого Агент 117, французького шпигуна з надмірним лібідо та самооцінкою. Фату Н’Діає, Наташа Ліндінгер та Воладімір Йорданов приєднались до акторського складу.

 

Події стрічки розгортаються, логічно з огляду на назву, в Африканській державі, де головному герою доводиться боротись не лише зі своїми ворогами, але й самим собою.

 

Французькі дистриб'ютори Gaumont спочатку планували випустити «Агент 117: З Африки з любов’ю» у лютому, але прем’єра була відкладена через пандемію. Зараз фільм має з’явитись на французьких екранах 4 серпня. Після відновлення роботи кінотеатрів і збільшення кас у Франції кінокомпанія сподівається, що участь у Каннському кінофестивалі дасть поштовх для популярності стрічки.

 

В Україні подивитися французьку комедію можна буде з 8 серпня.

 

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

Зірки та організатори готові до Каннського кінофестивалю 2021 року

Повернення Каннського кінофестивалю стане гучною подією липня, після того, як минулого року організаторам довелось його відмінити. Навіть маючи невелику кількість американських фільмів, у 2021 році не повинно бракувати відомих авторів, режисерів та гламурних зірок індустрії.

25.04.2021
об 14:42

Новини

Фільм «Аннетт» з Маріон Котіяр та Адамом Драйвером відкриє Каннський кінофестиваль

Нова драма французького режисера Леоса Каракса «Аннетт» з Маріон Котіяр та Адамом Драйвером у головних ролях 6 липня відкриє 74-й Каннський кінофестиваль.

19.04.2021
об 15:09

Новини

Канни 2021 знову пройдуть без участі одного з головних представників індустрії потокового сервісу Netflix

Каннський кінофестиваль та стрімінговий сервіс Netflix продовжують зберігати прохолодні стосунки. Фестиваль та платформа все ще не можуть подолати свої розбіжності, і тому глядачі у Франції знову ​ будуть позбавлені можливості побачити улюблені фільми від Netflix на великому екрані.

06.06.2021
об 16:06

Новини

Спайк Лі з’явився на офіційному постері 74-го Каннського кінофестивалю

Голова журі 74-го Каннського фестивалю Спайк Лі з’явився на офіційному постері у якості його знакового персонажа Марса Блекмона, якого він зіграв у своєму дебютному фільмі «Їй це дуже потрібно».

19.06.2021
об 12:29