Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У Fashion Film Festival Kyiv новий логотип та вражаючі рекорди

20.07.2020
об 17:46

Fashion Film Festival, що нині проходить в незвичному для себе онлайн-форматі оновив логотип. Айдентика зберегла поєднання трьох тематично важливих назв Fashion, Film та Festival залишилась впізнаваною і водночас стала більш «зручною» для сприйняття. Головна літера заходу - «F» стала менш масивною та краще взаємодіє з простором як в онлайн-комунікаціях, так і фізичних проявах.

«Ми обрали шрифт київської словолитні MintType. Шрифт Closer – це видозмінений швейцарський ґротеск із закритою апертурою. Накреслення трохи ширше, аніж це прийнято у ґротесках, на довершення до цього має й деякі гуманістичні форми. Окрім того, шрифт цікаво виглядатиме у різних проявах бренду, наприклад, одночасно в оновленому логотипі та символічних написах у стилі кінострічки, що надає динаміку комунікаціям фестивалю. Частиною айдентики стало використання яскравого градієнта, аби краще передавати настрій події», – коментує автор ідеї, дизайнер агенції Solutions for People, що відповідала за видозміну стилістики бренду, ОЛЕКСАНДР КРИВЕЦЬ.

Також цей захід встановив декілька особистих рекордів. Перш за все – це кількість учасників. На фестиваль 2020 було подано 124 роботи, що на 30% більше, ніж минулого року. Глядачі можуть ознайомитись з творчістю як українських авторів, так і творців з інших країн. Так, у сезоні 2020 до фестивалю приєднались учасники  з Великої Британії, Іспанії, Молдови, Росії, Німеччині. Міжнародне журі вже розпочало роботу з оцінювання конкурсних робіт.

Зазначимо, захід триватиме до 3 вересня. Організатори фестивалю FILM.UA Group та Ukrainian Fashion Week при підтримці Українського культурного фонду.

Джерело: fashionweek.ua

Читайте також:

Новини

Fashion Film Festival Kyiv представив міжнародне журі

10 червня у незвичному для себе онлайн-форматі розпочав свою роботу Fashion Film Festival Kyiv-2020. Організаторами цієї події стали FILM.UA та Ukrainian Fashion Week при підтримці Українського культурного фонду.

16.06.2020
об 17:04

Новини

Фестиваль актуальної анімації Linoleum оголосив конкурсну програму

Вже шостий рік поспіль в Україні проходитиме міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва Linoleum. У 2020-му захід заплановано у період з 2 по 6 вересня в онлайн-форматі на платформі Megogo. Як ми вже писали раніше, тема цьогорічного фестивалю «Стати людиною». Наразі стала відома конкурсна програма заходу.

16.07.2020
об 16:10

Новини

Відкрито подачу проєктів на Британський кінофестиваль

International British Film Festival один з провідних кінофестивалів Європи, участь у якому беруть міжнародні кінематографісти з усього світу. Традиційно він відбувається у березні. Та в цьому році через пандемію COVID-19 організатори заходу спочатку перенесли його на невизначений термін, а потім вирішили провести в онлайн-форматі. Тож, той, хто ще не подав на нього свій проєкт – встигне це зробити до 31 серпня 2020 року.

17.07.2020
об 12:12