Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У фантастичного фільму «2067» з’явився трейлер

19.09.2020
об 13:57

Незабаром в українських кінотеатрах відбудеться прем’єра нового фантастичного екшну «2067». В мережі вже з’явився трейлер стрічки, що розповідає про діяльність людини, яка може призвести до виникнення нових вірусів та знищення людства.

 

 

Дія фільму розвивається в недалекому майбутньому. Технології на Землі у розквіті, але через дію людства настала глобальна зміна клімату, аби вижити кожному потрібно використовувати штучний кисень, бо на Землі не вистачає природнього О2. Через це людей залишилось дуже мало, багато загинуло також і через невідому хворобу, яка охопила планету. Аби врятувати людство та планету бурильник тунелів Ітан має за допомогою переміщення в часі вирушити до нового незвіданого світу, щоб знайти ліки. Відмовитися від місії він не може, адже від хвороби страждає його кохана дружина і ці ліки дуже їй потрібні…

 

 

Фантастичну стрічку знімали в Австралії. Режисером виступив Сет Ларні. Головну роль виконує Коді Сміт-Макфі.

 

 

На широкі екрани в Україні «2067» вийде 1 жовтня.

 

 

Джерело: SVOEkino

Читайте також:

Новини

У мережі з’явився український трейлер стрічки «Тесла»

З 20 серпня в кінотеатрах країни можна буде подивитись біографічну драму «Тесла», що розповідає про життя вченого та його відносити з жінками і конкурентами, наразі у вільному доступі з'явився дубльований українською мовою трейлер до стрічки.

05.08.2020
об 11:14

Анімація

Новий трейлер: Гуллівер з’явиться в кінотеатрах у грудні

Студія «Квартал 95» і Gulliver Films презентували перший трейлер повнометражного анімаційного фільму «Гуллівер повертається». У кінотеатрі мультик можна буде подивитися з 24 грудня 2020 року.

07.08.2020
об 11:33

Новини

Трейлер нового фільму про Джеймса Бонда

Побачити фільм про культового шпигуна в Україні можна буде з 12 листопада 2020 року, а поки що творці стрічки про Джеймса Бонда оприлюднили новий трейлер фільму та постер. Нова кінострічка – це 25-й і останній фільм бондіани, де харизматичного захисника інтересів королеви зіграє Деніел Крейг.

05.09.2020
об 12:44

Новини

З’явився український трейлер стрічки «Дюна»

Першу частину Всесвіту «Дюни» продемонструють наприкінці року.

10.09.2020
об 14:34

Новини

У мережі з’явився український трейлер «Чесного злодія»

Незабаром в Україні в прокат вийде новий кримінальний трилер з Ліамом Нісоном у головній ролі. Фільм розповідає про кохання, свідчення і злодіїв. Нині з'явився трейлер стрічки.

11.09.2020
об 12:48

Новини

З’явився офіційний трейлер українського фільму «Атлантида»

Вже 5 листопада в український прокат вийде стрічка «Атлантида» режисера Валентина Васяновича. Світова прем’єра драми відбулась на Венеційському кінофестивалі. Також стрічку побачили глядачі понад 50 різноманітних кінофестивалів. Нині кіноробота також змагається за право представляти Україну на премії «Оскар».

16.09.2020
об 18:12