Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У DzygaMDB є пропозиція для кінопрофесіоналів: версія PRO

08.07.2020
об 18:12
У DzygaMDB є пропозиція для кінопрофесіоналів: версія PRO

DzygaMDB – найбільша база даних про аудіовізуальний сектор України – продовжує розвиватися і вдосконалюватися. 8 липня вона запускає платну версію з широкими можливостями і преференціями.

Зокрема, за кінопрофесіоналами, які передплатили підписку, будуть збережені такі можливості користування сервісом, як оновлення фільмографії, участь у кастингах та пітчингах, пошук контактів кінематографістів. А для тих, хто оформить річну підписку на ресурс, буде доступна знижка 15% на онлайн-курси школи англійської мови British study.

Наразі онлайн-база нараховує понад 2300 зареєстрованих кінопрофесіоналів, з яких понад 1500 акторів, 238 режисерів, 150 продюсерів, 55 провідних кастинг-директорів та 120 представників компаній продакшенів та кінокомпаній. DzygaMDB містить дані про більш ніж 3000 проєктів, зокрема про усі доступні українські стрічки, створені з 1991 року.

“Ми сформували такі ціни на підписку версії DzygaMDB PRO, які дозволяють продовжувати розробку та розвиток ресурсу в майбутньому в інтересах кіноіндустрії. Тож ми будемо дуже вдячні за підтримку кожному, хто скористається підпискою на версію PRO. Саме підтримка кінематографістів для нас найважливіша, адже без них не можлива галузь як така”, – зазначила виконавча директорка Української кіноакадемії та співзасновниця DzygaMDB Анна Мачух.

Партнер DzygaMDB – ProCut School – пропонує кожному користувачу, який сплатить річну підписку на користування ресурсом, отримає знижку 2 тис. гривень на будь-який навчальний курс школи. Детальніше про школу та доступні курси тут:

Уже в вересні вийде англомовний щомісячний дайджест. Він публікуватиме новини українських користувачів ресурсу, що будуть цікавими цікаві для міжнародної спільноти, та поширюватиметься серед широкого кола наших міжнародних партнерів.

DzygaMDB існує менше року – ресурс було презентовано в жовтні 2019. Крім акумулювання на одній платформі даних про кіно-, теле- та відеопроєкти країни і найповнішої бази даних українських професіоналів, тут періодично проводяться спеціальні активності та конкурси. “Сценарний пітчинг” – один з таких конкурсів, під час котрого продюсери шукають нові ідеї та авторів, а сценаристи пропонують свої ідеї сценаріїв для розгляду.

Засновниці проєкту DzygaMDB – президент Одеського міжнародного кінофестивалю, Член Наглядової Ради Української кіноакадемії та керуючий партнер інвестиційного фонду TA Ventures Вікторія Тігіпко та виконавчий директор Української кіноакадемії Анна Мачух.