Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У дусі часу: Berlinale коригує нагороди

25.08.2020
об 11:20

З наступного року на Берлінському міжнародному кінофестивалі не нагороджуватимуть найкращу акторку та найкращого актора. Фестиваль реорганізував номінації.

З 2021 року на Берлінале змінять формат вручення нагрод та зроблять їх гендерно нейтральними.

Замість нагород за «Найкращу чоловічу роль» і «Найкращу жіночу роль» присуджуватимуть: «Срібний ведмідь за найкращу головну роль» і «Срібний ведмідь за найкращу роль другого плану».

«Вважаємо, що  відсутність розділення акторських нагород за статевою ознакою приведе до покращення гендерної обізнаності в кіноіндустрії», - зазначили організатори Берлінале МАРІЄТТЕ РИСЕНБЕК і КАРЛО ШАТРИАН.

Також в наступному році додається премія журі та відміняється нагорода на честь першого директора фестивалю Альфреда Бауера через його зв'язок з нацистами.

Зазначимо, Берлінський кінофестиваль є одним із найпрестижніших кінофестивалів у світі. До його програми включають фільми з крізних куточків землі.

 

Джерело berlinale.de

Читайте також:

Новини

Розпочинається національний відбір на премію «Оскар»

25 серпня Український Оскарівський Комітет розпочинає прийом заявок на участь фільмів у національному відборі на премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм».

13.08.2020
об 18:29

Новини

11-й ОМКФ оприлюднив програму Національного конкурсу

Сьогодні під час пресконференції щодо проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю організатори заходу оголосили Національну конкурсну програму. До неї увійшли 7 повнометражних та 11 короткометражних стрічок, онлайн-показ яких відбудться у період проведення 11-го ОМКФ – з 25 вересня до 3 жовтня.

20.08.2020
об 17:28