Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

У червні відбудеться дводенний форум #Дубль1

04.06.2021
об 17:52

Українська кіноакадемія спільно із Асоціацією рекламних продакшенів України проведуть дводенний форум #Дубль1.

Форум #Дубль1 проходитиме 24 та 25 червня. В межах заходу відбуватимуться майстер-класи від професіоналів кіно- і телеіндустрії, галузі рекламного відеопродакшену, а також фахівців сфери кастингів.

 

«Декілька років поспіль ми спостерігаємо потужний розвиток українського кіно і телебачення. Попри складні часи, пандемію та карантин, індустрія продовжує рости та розвиватись. А разом з тим у представників галузі виникає все більша потреба у співпраці, обміні знаннями, напрацюваннями й навичками. Ми побачили це під час Сценарного пітчингу, під час майстер-класів та вебінарів, які влаштовували впродовж року. Тож ідея форуму назрівала сама собой як відповідь на запит індустрії», – розповіла виконавча директорка Української кіноакадемії АННА МАЧУХ.

 

В межах форуму спеціалісти з різних сфер аудіовізуального сектору України поділяться практичним досвідом та реальними кейсами зі створення телевізійного та комерційного відео, кіно, а також розкажуть про тонкощі роботи в рекламі для українських та зарубіжних клієнтів. Родзинкою заходу стануть інсайти про те, як вдало пройти кастинг. Крім того, учасники матимуть змогу знайти свій наступний проєкт для реалізації або представити ідеї тим, хто допоможе їх втілити в життя.

 

«Ми як Асоціація рекламних продакшенів постійно думаємо над тим, як розвивати індустрію. Члени асоціації – це досвідчені гравці ринку, і вони готові ділитися досвідом з молодими талантами. Співпраця з Кіноакадемією істотно розширює експертизу для майбутніх спеціалістів. Івент ми придумали спеціально для цього. Крім лекцій та майстер-класів, буде багато нетворкінгу і цікавих зустрічей тет-а-тет. Сподіваємося знайти тут нові імена, які нароблять галасу в індустрії», – зазначила Голова Наглядової Ради Асоціації рекламних продакшенів України, режисерка та продюсерка Family Production АНАСТАСІЯ БУКОВСЬКА.

 

Програму кінофоруму #Дубль 1, який відбудеться у PMHUB, оголосять незабаром. Наразі вже можна купувати квитки, зверніть увагу, що до 14 червня на бронь місць діє 20 % знижка.

 

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Інтерв'ю

«Був запит, і ми на нього відгукнулися»: Анна Мачух про нову онлайн-платформу DzygaMDB

В Україні запустили новий онлайн-ресурс DzygaMDB – для тих, хто працює в індустрії та цікавиться кіно. Користувачі, які зареєстровані у версії PRO, зможуть знайти на платформі інформацію не тільки про фільми, а про весь аудіовізуальний сектор України. З новим ресурсом звичайні користувачі зможуть швидко та зручно отримати інформацію про контент, який їх цікавить, а кінематографісти з легкістю знайдуть нові проєкти, фахівців для своїх проєктів тощо. Співзасновниця DzygaMDB виконавчий директор Української кіноакадемії Анна Мачух поділилася подробицями про кіноресурс та розповіла, як він трансформується в майбутньому.

20.12.2019
об 19:51

Інтерв'ю

Анна Мачух: головна тенденція кіноіндустрії– українскьго кіно в кінотеатрах стає все більше

12-14 грудня в Києві відбудеться традиційний зимовий кіноринок. Про те, що цього разу очікує на його учасників, про головні теми, які обговорюватимуть представники кіноіндустрії, та про виклики, які існують перед діячами українського кіно, VGL Cinema поговорив з директором українського кіноринку Анною Мачух.

10.12.2018
об 15:05

anna-machukh-navit-v-onlain-formati-dziga-stvorila
Інтерв'ю

Анна Мачух: «Навіть в онлайн-форматі «Золота Дзиґа» створила відчуття присутності й живої інтриги»

Третього травня ми слідкували за врученням премії Української кіноакадемії «Золота Дзиґа». Через пандемію церемонія вперше відбувалася онлайн. «Сподіваюсь, так було вперше й востаннє», – зауважила виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух. В ексклюзивному інтерв’ю VGL cinema вона розповіла, скільки було заощаджено на організації церемонії від її переходу в онлайн, чи голосував Зеленський та інші кіноакадеміки в Офісі президента, хто б міг отримати «фешн-Дзиґу» та як доводилося відбиватися від окремих нечестивих поривань накрутити голоси, аби отримати заповітну статуетку.

06.05.2020
об 16:10

Інтерв'ю

Анна Мачух: "Глядач уже показав, що він готовий обирати своє, національне кіно"

19 квітня в Києві відбудеться урочиста церемонія вручення Третьої Національної Кінопремії «Золота Дзиґа». VGL cinema поговорив з виконавчим директором Української кіноакадемії Анною Мачух про Кінопремію, нові номінації та розвиток української кіноіндустрії в цілому.

05.03.2019
об 12:51