Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

У Чернівцях завершився фестиваль Миколайчук OPEN

23.06.2022
об 11:53

За 7 днів відбулись покази 10 нових українських фільмів, що не були у прокаті, ретроспектива фільмів загиблого у Маріуполі литовського режисера Мантаса Кведаравічюса та показ української кінокласики, фільму Івана Миколайчука «Така тепла, така пізня осінь», який представила виконавиця головної ролі Галина Сулима.

Також пройшли дві індустріальні дискусії, присвячені майбутньому українського кіно та українських серіалів. Фестивальні покази проходили за участі знімальних груп фільмів. Також відбувались творчі зустрічі з гостями.

Завершився цьогорічний фестиваль показом документального фільму Сергія Буковського «В. Сильвестров».

 

Спеціальною подією став показ першого епізоду серіалу «Хазяїн», який пройшов у садибі І. Миколайчука.

Всі заходи були безкоштовним для глядачів, події відвідали 3170 чернівчан та гостей міста. Під час кінофестивалю було організовано благодійний збір коштів на потреби представників української кіноіндустрії, які зараз боронять нашу батьківщину. За час фестивалю гості та відвідувачі пожертвували більше 80 тисяч грн. на потреби наших бійців з кіноспільноти.

 

Джерело: Миколайчук OPEN FEST

Читайте також:

Новини

Польський інститут кіно оголосив прийом заявок на участь в програмі польсько-українських ініціатив

Польський інститут кіно розпочинає конкурс заявок у рамках нової операційної програми польсько-українських кіно ініціатив. Метою якої є підтримка спільної діяльності польських та українських продюсерів та авторів.

16.06.2022
об 13:06

Новини

«Страх є завжди»: актор Максим Девізоров розповів про підготовку до бойових дій на фронті

З початку вторгнення росії в Україну актор відомий за роллю у серіалі «Перші ластівки» Макс Девізоров  взяв до рук зброю та став на захист Батьківщини. Журналісти Нового каналу розпитали актора про мотиви його рішення, підготовку до бойових дій та плани на майбутнє.

07.06.2022
об 13:13