Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У Барселоні знову закриваються кінотеатри

20.07.2020
об 13:12

Новий спалах Covid-19 у Каталонії змушує приймати радикальні рішення, зокрема, зачиняти кінотеатри. В Іспанії вони поновили роботу 26 червня і ось, аби убезпечити населення місцева влада запроваджує жорстокі заборони. Так, мешканці Барселони упродовж наступних двох тижнів не зможуть виходити з власних осель, окрім випадків крайньої потреби.

У Барселоні тільки-но люди почали відвідувати кінозали. Про що свідчить, приміром, бокс-офіс минулих двох вікендів, за результатами яких загальний збір 25 найкращих фільмів склав майже 490 тис. євро. Найбільше глядачам був цікавий фільм «Червоні черевички та сім гномів», що зібрав майже 106 тис. євро за перші два дні вихідних і ще майже 104 тис. євро за другий вікенд. У цю середу тільки за один день прокату мультфільм «Скубі-Ду» зібрав 107 тис євро.

Розпорядження щодо закриття кінотеатрів стосується 28 закладів з 267 кінозалами. Вони дають до 11% загальних зборів у країні. У Каталонському союзі кінопрокатчиків вважають, що нове закриття кінотеатрів може спровокувати дистриб’юторів не випускати на екрани нові фільми, а глядачі отримають сигнал, що відвідування закладів може бути небезпечним та знову перестануть ходити у кіно.

Поновлення роботи кінотеатрів у Барселоні наразі планується 7 серпня.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Наслідки карантину для американських кінотеатрів
Новини

Наслідки карантину для американських кінотеатрів

У будь-якій діяльності пауза чи тривала перерва дається взнаки. Ніхто не міг передбачити, що у 2020 році світ майже одночасно піде на карантин. Звісно, на всіх сферах цей період позначиться по-різному. Титани кінопрокату аналізуючи ситуацію, в якій ми всі опинилися, говорять про те, що вони відчуватимуть наслідки пандемії ще упродовж двох років.

09.06.2020
об 11:06

Новини

Відкриття кінотеатрів у Пекіні відкладається на невизначений термін

Після майже двомісячної перерви випадки коронавірусу знову виявлені в Пекіні. Відомо, що хворі жителі столиці Китаю не покидали її, а також не мали контактів з іноземцями чи прибулими в країну.

19.06.2020
об 10:05

Новини

Адаптивний карантин: Кінотеатрам дозволили відновити роботу

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і вніс зміни до постанови, якою регламентується карантин. Зокрема, передбачається заборона роботи кінотеатрів до 1 липня, а з 2 липня вони отримують дозвіл на роботу.

26.06.2020
об 10:45

Новини

Кінотеатри Гонконгу знову закриваються

Внаслідок нової хвилі захворюваності на Covid-19 уряд Гонконгу вирішив вдатися до радикальних мір. Так, з 15 липня в регіоні обмежать публічні збори, чисельністю від 50 до 4 осіб. У зв'язку з цим закриються кінотеатри, бібліотеки, концертні зали та фітнес-клуби, розташовані в закритих приміщеннях.

14.07.2020
об 12:27