Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У 2021 році Берлінському міжнародному кінофестивалю бути?

23.11.2020
об 11:28

Берлінський кінофестиваль все ще планує проведення події офлайн в лютому, але зменшить кількість глядачів та учасників в умовах обмежень через COVID-19.

 

Керівництво Берлінського кінофестивалю зазначило, що говорити про скасування заходу ще зарано, його заплановано на 11-21 лютого. Квитки на покази доведеться замовляти заздалегідь, так як кількість місць зменшиться майже в половину для дотримання правил соціального дистанціювання. Що ж стосується програми, скорочення не вплинуть на конкурсні стрічки, але секції «Покоління» та «Панорама» зазнають втрат.

Представники фестивалю також зазначають, що хоч вони і прагнуть провести подію офлайн, але здоров’я їхніх глядачів є головним пріоритетом. Маючи певний перелік правил пов’язаних з пандемією, організатори прагнуть забезпечити здоров’я та добробут усіх гостей фестивалю і сподіваються, що нинішні заходи виявляться ефективними. Якщо ж організаторам доведеться приймати рішення про скасування фестивалю, це повинно бути узгоджено з владою, але наразі зарано розглядати такий важливий крок. Хоч кількість місць у залах зменшиться на 45-50%, організатори намагатимуться оптимізувати розклад, щоб забезпечити кожному фільму особливу увагу глядачів.

Декілька днів тому, виконавча директорка фестивалю Маріетт Ріссенбек дала відео-інтерв’ю журналу Screen, де зазначила, що судячи з заявок, Берлінале цього року матиме найбільшу відвідуваність серед будь-яких щорічних фестивалів. Адже цього разу, захід застосовувати гібридний підхід, оскільки деякі події і покази відбуватимуться онлайн. Через це фестиваль знизив ціну на більшість видів акредитації.

Як і в багатьох європейських країнах, кількість нових випадків COVID-19 у Німеччині стабільно зростає протягом останніх шести тижнів. Станом на 19 листопада, було зареєстровано понад 23 000 нових випадків та 296 смертей.

Сьогодні в Німеччині розпочався останній тиждень з чотирьох обов'язкових часткового карантину. Бари, ресторани, кінотеатри, театри та музичні заклади закриті, а гості вдома можуть зустрічатися лише у групах до 10 людей. Кінотеатри планують відкрити 3 грудня. Країна також має жорсткі обмеження на міжнародні поїздки. Кожен, хто прибуває із країни з високим рівнем ризику, включаючи більшість європейських країн та США, повинен самоізолюватися на 10 днів, а потім пройти тест на COVID.

Ряд регулярних гостей, представників фестивалів та дистриб’юторів говорять, що навряд чи вони будуть присутні на заході. Але все може швидко змінитися. Організатори сподіваються, що епідеміологічна ситуація у світі незабаром почине полегшуватися, і знаменитий фестиваль зможе безпечно продовжити роботу у звичному режимі.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Події

Українське кіно на Berlinale - 2019

Із 7 по 17 лютого тривав один із найпрестижніших та найбільш відвідуваних кінофестивалів світу – 69-й Берлінський міжнародний кінофестиваль. Цьогоріч український стенд Ukrainian Films було організовано спільними зусиллями державного агентства України з питань кіно, асоціації кіноіндустрії України, української кіноасоціації та українського культурного фонду. Тут провели робочі зустрічі понад 60 акредитованих українських кінопрофесіоналів, загалом стенд відвідало майже 1000 іноземних колег.У рамках Berlinale Co-Production Market відбулася презентація країн Country Session, де Україну представляв голова Держкіно Пилип Іллєнко. У рамках Co-Production Market 11 лютого Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського спільно з держкіно успішно було проведено бізнес-ланч Meet Ukrainian Producers. Головною подією для україни на цьогорічному Berlinale стала світова прем’єра створеного за підтримки держкіно україни історичного трилера Аґнєшки Голланд "Mr. Jones".

24.03.2019
об 13:02

Новини

У дусі часу: Berlinale коригує нагороди

З наступного року на Берлінському міжнародному кінофестивалі не нагороджуватимуть найкращу акторку та найкращого актора. Фестиваль реорганізував номінації.

25.08.2020
об 11:20