Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Творці стрічки «Подвійний іммельманн» завершили процес фільмування

26.07.2021
об 19:03

Завершено зйомки повнометражного фільму-дебюту режисерки Віри Яковенко «Подвійний іммельманн». У 2020 році його сценарій, авторкою якого є Ірен Роздобудько, посів перше місце у Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» у номінації «Кіносценарії».

Фільм безоціночно показує процеси, які виникли у суспільстві серед мешканців «сірої зони», які зіткнулись із новою реальністю і намагаються пристосуватись до життя у нових умовах. Зіткнення віч-на-віч із «ворогом» – представниками української сторони – породжують прагнення до пізнання, яке йде у розріз із телевізійною пропагандою та викликають у одних поштовх до людяності, розуміння та переосмислення, а у інших – жагу до використання безмежної влади, здирництво та втрату моральних цінностей заради власної вигоди. За словами авторів фільму, образ «Подвійного іммельманну» як небезпечного прийому вищого пілотажу – це алегоричне вираження тих непростих процесів, які проходять і громадяни, і сама країна, і надмета цього віражу «до точки повернутись і людиною лишитись».

Головні ролі у стрічці виконують народна артистка України Лариса Руснак, Істан Розумний, Ксенія Баша та інші.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

 

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: «Бебі Бос 2: Сімейний бізнес»

З 1 липня на малечу та їхніх братиків і сестричок, а також батьків і дідусів із бабусями чекатиме нова зустріч із малюком, що виявися суперагентом під прикриттям. Вже цього літа ми дізнаємося, як складається життя кмітливого хлопчини.

23.06.2021
об 15:55

Новини

Музичний мультфільм «Співай 2» знову зібрав легендарні хіти на одному екрані

Компанія Universal Pictures випустила трейлер музичної комедії «Співай 2», що став ще більш зоряним.

25.06.2021
об 16:09

Новини

«Нове українське кіно»: 7 найкращих вітчизняних стрічок покажуть в кінотеатрах у серпні

До 30-ї річниці Незалежності України в кінотеатрах країни покажуть найкращі сучасні фільми національного виробництва. Покази в межах проєкту «Нове українське кіно» розпочнуться з 19 серпня.

21.07.2021
об 15:31

Новини

12-й ОМКФ: Фіналісти другого Book Pitch

30 липня у Мистецькому арсеналі в Києві відбудеться другий книжковий пітчинг Book Pitch, який є спільним проєктом 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

26.07.2021
об 14:37