Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Творці «Скаженого весілля 3» презентували трейлер

01.02.2021
об 12:22

Сьогодні, 1 лютого, вийшов офіційний трейлер зіркової комедії «Скажене весілля 3», яка вийде в український кінотеатральний прокат 25 лютого.

Минуло чотири роки після останнього скаженого весілля старшої доньки, і вже стати на рушничок щастя планує наймолодший з родини Середюків – Захар. За негласною традицією дітей Василя, для створення сім’ї він обрав екзотичну пару – дочку циганського барона, красуню Раду. Хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та і невістка йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях Середюків. Нас знову чекає Скажене весілля і станеться це вже зовсім скоро.

«Скажене весілля 3» є фінальною частиною легендарної франшизи. Нагадаємо, за задумом творців кожна з частин присвячена весіллю одного з трьох дітей Василя та Галини Середюків. В перших двох частинах заміж входили сестри Захара – Катерина та Наталка.

«Перед творцями цього трейлеру стояли досить непрості задачі, адже необхідно було передати впізнавані та улюблені глядачами риси попередніх «Скажених весіль», приправити відео життєрадісним ромським колоритом і натякнути на суть конфлікту третьої частини франшизи. Щодо самого фільму «Скажене весілля 3», нам здається, що традиційні весільні пригоди Середюків вийшли дійсно яскравими, кумедними й вибуховими, з деякими цікавими сценарними поворотами та несподіванками», - поділилася продюсерка стрічки НАДІЯ КОРОТУШКА.

У трейлері «Скаженого весілля 3» вперше звучить уривок офіційного саундтреку до триквелу, автором якого став музичний продюсер фільму Олексій Потапенко. Звісно, для франшизи співає Олег Винник, цього разу у супроводі циганського театру «Романс». Тизер відеокліпу презентують 19 лютого, а прем’єра повної версії саундтреку та кліпу відбудеться напередодні кінотеатрального прокату – 22 лютого. Чиїми ще голосами зазвучить саундтрек в музичному відео та самій стрічці, творці поки тримають в таємниці.

 

Також зазначимо, що режисером «Скаженого весілля 3» став Любомир Левицький, а створювався фільм компаніями FILM.UA Group та Prototype Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: FILM.UA Group

Читайте також:

Новини

Зіркова комедія «Скажене Весілля» матиме третю частину

5 серпня розпочалися зйомки продовження, як зазначають творці, найкращої комедії року – «Скажене Весілля 3». У третій частині кінофраншизи приймає участь ще більша кількість зіркових акторів і змінився режисер. Ним став Любомир Левицький. Автори кажуть, що на глядачів чекає ще більше сюжетних несподіванок та якісного українського гумору.

06.08.2020
об 19:06

Новини

10 фактів про «Скажене весілля 3»

Третя частина історії про сім’ю Сердюків, в якій весь час хтось одружується відправилась у постпродакшн. Тим часом, автори стрічки розкривають секрети фільмування стрічки, яка у наступному році вийде в широкий прокат.

15.10.2020
об 12:54

Новини

У лютому в український прокат виходить «Скажене весілля 3»

З нагоди оголошення дати триквелу української франшизи «Скажене весілля», творці фільму вирішили презентувати офіційний постер і новий слоган стрічки.

26.01.2021
об 12:31