Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Творці серіалу «Супермен та Лоїс» розказали про новий костюм для Людини зі сталі

13.12.2020
об 14:05

Телекомпанія CW представила один із найвизначніших супер-костюмів в історії коміксів.

Мережа випустила перший варіант вигляду Тайлера Гекліна як головного борця зі злочинністю у серіалі «Супермен та Лоїс» у новому та вдосконаленому костюмі.

Геклін зізнався, що новий костюм унікальний і відрізняється від попередніх. Історія, яку вони розповідають про Кларка Кента / Супермена на даний момент його життя, є унікальною і такою, що ніхто ніколи раніше не бачив. Актор наголошує, що цінує можливість носити цей костюм та відповідальність, яка з ним пов’язана. Він завжди відчував, що костюм йому не належить, а належить кожному, хто знаходить якесь значення у ньому і в символі на грудях.


Дизайнер Лаура Шеннон додала, що вони зосередили увагу на новому вирізі та накидці, щоб максимізувати ефектність від рухів, які ми всі любимо бачити в коміксах та фільмах, що визначали цей характер для поколінь. Впорядкована структура мускулатури та оновлене вигравання фарб у поєднанні з деякими динамічними дизайнерськими лініями та скульптурним броньованим поясом зміцнюють новий вигляд Супермена в серіалу «Супермен та Лоїс».

У новому серіалі серії також знімаються Елізабет Таллок у ролі Лоїс Лейн, Ділан Волш, Еммануель Шрікі, Ерік Вальдес, Воул Паркс, Джордан Ельзасс, Олександр Гарфін та Інде Наварретт.


Прем'єра фільму «Супермен та Лоїс» відбудеться у вівторок, 23 лютого 2021 року, на CW.

Джерело: TV Line

Читайте також:

Статті

«Найкращий дизайн костюмів» – майстрині на всі руки

Цілком природно, що в номінації «Найкращий дизайн костюмів» представлені саме жінки. Створення гарного одягу – це один з основних жіночих талантів. Та щоб шити одяг для героїв кінострічок, одного таланту мало. Тут ще потрібні добре знання історії, художній смак, та вміння працювати на знімальному майданчику. І цьогорічні номінатки, безумовно мають всі ці здібності.

25.04.2020
об 13:06

Новини

Google тренди: Топ найпопулярніших фільмів, серіалів та телепередач 2020 року

Звісно, найбільша кількість запитів українців цьогоріч стосувалася теми COVID-19, однак під час акції «Залишайся вдома» люди розважали себе переглядом фільмів та улюблених телепередач. Український офіс Google склав перелік найпопулярніших запитів і ми вже знаємо, які фільми, серіали та телепрограми найбільш активно шукали користувачі вітчизняних інтернет-мереж.

10.12.2020
об 13:40

Новини

Disney запустить 20 серіалів від Marvel та «Зоряних війн» протягом наступних кількох років

Disney масово збільшить обсяг кількості серіалів від Marvel та Star Wars на своєму потоковому сервісі Disney +.

12.12.2020
об 17:07