Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Творці фільму «Не час помирати» знову замислилися над датою релізу

03.12.2020
об 13:51

25-й фільм про Джеймса Бонда знову змінює дату?

 

Наразі власні джерела журналістів видання Variety заговорили про те, що спонсори проєкту побоюються втратити свої інвестиції. Вони вважають, що прихильники бондіани – це представники старших поколінь, які найменш схильні повертатися в кінотеатри в час, коли все вельми не певно.

«Думаю, що є шанс ще однієї затримки. Зараз я дивлюся на це без емоцій. Відбувається багато важливіших подій. У мене є друзі, які втрачають бізнес, наприклад, ресторани та інші друзі, які втратили членів сім'ї. Фільм вийде тоді, коли це буде правильно, і він буде існувати в реаліях нового світу, в якому ніхто насправді не може визначити, що означає успіх або невдача», - висловив свою думку стосовно зміни дат релізу в одному з інтерв’ю режисер КЕРІ ФУКУНАГА.

Нагадаємо, прем’єра фільму «Не час помирати» вже декілька раз відтерміновувалася. Остання з дат, яка називалася, як потенційний день релізу – квітень 2021 року. Однак ще триває краудфандінгова кампанія на GoFundMe. Прихильники стрічок про агента 007 донатять ідею виходу фільму ще у 2020 році. Однак до мети – зібрати 607 млн фунтів стерлінгів ще дуже далеко, а рік вже скоро закінчиться. Станом на 3 грудня 2020 року кампанію, присвячену фільму «Не час помирати», на GoFundMe підтримав 81 донор. Загалом їм вдалося зібрати лише 850 фунтів стерлінгів.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

На честь Джеймса Бонда випустили монети

У наступному році на прихильників кіногероя-шпигуна Джеймса Бонда чекає ювілейний 25 фільм бондіани. Цю подію в Англії вирішили відзначити на вседержавному рівні та презентували світу гроші, присвячені агенту 007.

09.10.2020
об 13:10

Новини

Як виглядає відновлене авто Джеймса Бонда

Механіки відновили легендарний Aston Martin DB Mark III, на якому у перших фільмах їздив Джеймс Бонд. Нині така машина коштує півмільйона доларів. Побачити це авто можна у стрічці «Голдфінгер».

19.10.2020
об 18:18

Новини

Ще не час: Джеймс Бонд вийде в прокат у 2021 році

Творці бондіани оголосили про відтермінування релізу нового фільму про Джеймса Бонда – «Не час помирати».

03.10.2020
об 14:45

Новини

Історія Джеймса Бонда: Агент 007 змінює стать

Подальша історія Джеймса Бонда буде кардинально іншою, адже персонаж зазнає радикальних змін.

12.11.2020
об 16:14