Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Творці фільму «Довбуш» з нагоди завершення фільмування презентували відеобекстейдж

02.08.2021
об 15:46

Зйомки однієї з наймасштабніших стрічок вітчизняного виробництва добігли кінця, про те як фільмували художній фільм «Довбуш» можна подивитися у відеобекстейджі. Сама стрічка скоро вийде в український прокат.

 

Наприкінці липня завершився останній знімальний блок пригодницько-історичного екшну «Довбуш», що створюється компанією Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики України.

«Завершення зйомок «Довбуша» – це взяття нової висоти в історії української кіноіндустрії, втілення амбітної мрії про українське масштабне глядацьке кіно. Ми працювали з неймовірною командою сильних і талановитих людей. Як і герої нашого фільму, за ці три роки, знімальна група проявила міць характеру, незламність духу і відданість своїй справі. Ви взяли на себе масштабні задачі і довели, що українське кіно готове до такого рівня викликів. Окрема подяка Держкіно України і всім нашим партнерам, завдяки яким цей проєкт вистояв навіть у часи, коли здавалося руйнується весь світ навколо. Ми сподіваємося вся та несамовита енергія, вкладена у цей фільм, зарядить українців на нові подвиги вже цієї осені та надихатиме ще багато-багато років», – поділився своїми емоціями та очікуваннями продюсер фільму МАКСИМ АСАДЧИЙ.

 

Локації цьогорічних кінозйомок «Довбуша», як і в попередні періоди фільмування стрічки, були різноманітними: павільйони київської кіностудії імені О. Довженка, історико-архітектурна пам'ятка «Київська Фортеця», Національний музей народної архітектури та побуту України в с. Пирогово (Київ), с. Дерев’яне під Обуховим (Київська область), околиці села Микуличин на Івано-Франківщині, місто Збараж на Тернопільщині. Останній знімальний день проходив на натурному майданчику кіностудії FILM.UA.

 

Протягом цього блоку загальна кількість знімальної команди склала біля 120 чоловік. В масових сценах задіяли понад 1 500 чоловік. Вони зіграли низку персонажів стрічки, а саме музикантів, селян, міщан, купців, польських гусар, гренадерів, смоляків, гвардійців, жовнірів, артилеристів, монахів, лікарів, в’язнів, ремісників, шляхту тощо. Фільмування відбувалось на природних локаціях (ліси, річка, полонина), в існуючих замках і фортецях, у відновлених будівлях та на побудованих з нуля декораціях.

«Ми нарешті закінчили зйомки фільму. За весь тривалий період ми пройшли десятки штормів, але побачили неймовірні місця. Ми не спали десятки ночей, але дивувались неймовірним світанкам. Працювали з Акторами, яких Господь наділив талантом проживати видумані нами життя. І щоразу дивувались їх перевтіленню у героїв, яких самі придумали, намалювали, одягнули, озброїли і поставили у кадр. Ми пережили ковідний штиль, але достойно знову зібрались і показали кожен для себе новий щабель нашої майстерності в професії. Маємо надії на те, що всі наші зусилля не марні, надії, що наш фільм сподобається глядачеві, надії на те, що наші думки, наша творчість, воля і віра хоч на мить зроблять людей кращими», – розповів режисер, співпродюсер та співсценарист фільму ОЛЕСЬ САНІН.

Нагадаємо сюжет фільму «Довбуш»:

Карпати. Початок 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками.

У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий - справедливості.

Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.

 

Джерело: FILM.UA Distribution

 

Читайте також:

Новини

Подробиці сюжету нового серіалу «Не зрікаються кохаючи» від Star Media

Чим вдаліше складається кар'єра Мілени – головної героїні серіалу «Не зрікаються кохаючи», який знімає кінокомпанія Star Media, тим з більшим гуркотом котяться в прірву її шлюб і стосунки з донькою.

20.07.2021
об 13:05

Новини

Три українські фільми стали частиною програми 78-го Венеційського кінофестивалю

Венеційський кінофестиваль оголосив конкурсну програму, з повним переліком якої можна ознайомитися тут. (https://www.labiennale.org/en/cinema/2021/lineup). Цьогоріч Україну на одному з найпрестижніших кінофестивалів світу представлять три стрічки, що створювалися за державної підтримки. Серед яких «Відблиск» Валентина Васяновича, «Носоріг» Олега Сенцова та «Цензорки» Петера Керекеша.

26.07.2021
об 14:17

Статті

Мапа України: Кіносеанси документального стрічки «Байконур. Вторгнення» за участі творчої групи

5 серпня в національний прокат вийде документальний трилер «Байконур. Вторгнення», режисера Ангела Ангелова. Вже з цього тижня розпочинаються покази за участі творчої групи фільму.

29.07.2021
об 15:17