Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Творець» чекав свого виходу на екрани 10 років

18.07.2020
об 15:15

У четвер у репертуарі українських кінотеатрів з’явився науково-фантастичний трилер «Творець». Як створювалася історія кохання та помсти в одному зі своїх нещодавніх інтерв’ю розповів режисер і сценарист фільму Гевін Ротері.

 

У розмові з журналістом сайту Daily Dead Гевін Ротері розповів, що працював над розробкою ідеї майже 10 років.

«Все сталося під час важких вихідних, які були у мене в 2011 році. Я проводив вікенд у поганому настрої, прибираючи в своїй квартирі, оскільки обидва моїх комп'ютера померли одночасно. Коли ти працюєш на фрілансі, комп'ютер — це одна з найголовніших речей у житті, тому це був поганий день. Я так і не дізнався, що стало причиною виходу зі строю жорстких дисків. На щастя, я зміг відновити більшу частину даних у комп'ютерному сервісі. Однак проблема, що виникла з технікою все одно зіпсувала мої вихідні», - сказав ГЕВІН РОТЕРІ.

Саме невдача, що спіткала сценариста і режисера «Творця», стала початком нового проєкту.

«Коли мене підвели комп'ютери, я думав про те, чому вони раптом захотіли себе вбити. Чомусь пригадав вченого, який створює людський еквівалент штучного інтелекту, подумав про те, що роботи тільки-но стають живими, можуть хотіти померти. Так, народилася ідея, яка в підсумку стала «Творцем». Історія вигадувалася досить швидко, я все розписав буквально за пару місяців. Однак решта подорожі фільму на екран зайняла наступні дев'ять років», - коментує режисер.

 

 

Нагадаємо, дія в фільмі «Творець» відбувається в 2038 році. Молодий учений, працює на всесильну корпорацію, і створює у секретній лабораторії андроїд зі штучним інтелектом. Його останній прототип майже готовий. Залишається найризикованіша фінальна фаза, але треба встигнути до появи  команди зачистки. Адже його таємна мета – воскресити за допомогою цієї технології дружину, яка загинула кілька років тому…

 

Джерело: Daily Dead

Читайте також:

Новини

В український прокат виходить «Озеро диких гусей»

Кримінальна драма «Озеро диких гусей» знята в Ухані. Вона розповідає історію про викрадача та вбивцю. Стрічка вже названа «візуальним шедевром» і у четвер вона з’явиться в кінотеатрах України.

14.07.2020
об 15:11