Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Зустрічі з творцями фільму «Земля блакитна, ніби апельсин»

20.11.2020
об 16:14

26 листопада в український прокат виходить фільм «Земля блакитна, ніби апельсин». З нагоди прем’єри в Києві відбудеться низка спеціальних показів за присутності творчої групи, яка відповідатиме на питання глядачів після демонстрації на великому екрані призера кінофестивалю «Санденс».

Світова прем'єра фільму «Земля блакитна, ніби апельсин» відбулася саме на кінофестивалі «Санденс», де він отримав премію за найкращу режисуру у категорії світового документального кіно. Українські глядачі могли вже бачити повнометражний дебют режисерки та письменниці Ірини Цілик на 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість», адже саме ця робота, яка вважається документальною сенсацією 2020 року, була фільмом-закриття події. Ще один урочистий показ із залученням творчої групи та героїв кінороботи на стрічку чекає 25 листопада у столичному кінотеатрі «Київська Русь». Вдень прем’єри 26 листопада знімальна група презентує свою роботу в кінотеатрі «Жовтень», а наступного дня на них чекатимуть зустрічі з відвідувачами кінотеатрів «Планета Кіно» РЦ Блокбастер, а також «Сінема Сіті» та «KINO42».

«Думка про те, що нарешті всі зможуть побачити наш фільм на великих екранах, надихає мене. Колись, ще в інституті, ми вчили, що таке «видовищна ситуація»: це сукупність різних факторів, від м’якості крісел до якості зображення, звуку тощо, які впливають на сприйняття кіно. Я бажаю глядачам, аби видовищна ситуація була сприятливою, і ніщо не завадило вам пірнути у світ наших героїв, які попри всі труднощі, не втрачають любові до життя. До зустрічі на великих екранах України», - запросила на кіносеанси свого фільму режисерка ІРИНА ЦІЛИК.

Нагадаємо, стрічка розповідає про сім’ю, яка живе в «червоній зоні» Донбасу, де воєнні дії тривають вже довгий час. Долаючи щоденні травми існування в прифронтовій зоні, 36-річна Ганна сама виховує чотирьох дітей. Але, незважаючи на всі труднощі, ця родина є дуже дружною і життєрадісною. Мама й діти мають багато захоплень, грають на різних музичних інструментах і навіть знімають самотужки фільми про своє життя під час війни.

 

Джерело: «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Новини

Фільм «Стоп-Земля» увійшов до секції Works in Progress KVIFF

Повнометражний ігровий дебют режисерки та сценаристки Катерини Горностай «Стоп-Земля» увійшов у склад 8 відібраних проєктів до секції Works in Progress Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах (Karlovy Vary International Film Festival).

18.06.2020
об 18:06

Новини

Колекція нагород: Фільм «Земля блакитна, ніби апельсин» отримав ще одну відзнаку

Поки режисерка Ірина Цілик презентувала свій новий проєкт «Я і Фелікс» на пітчингу у другому турі 13-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно, її фільм «Земля блакитна, ніби апельсин» отримав відзнаку на фестивалі у Чорногорії.

25.06.2020
об 10:49

«Стоп-Земля» і «ВАКУУМ» представлятимуть Україну на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах
Новини

«Стоп-Земля» і «ВАКУУМ» представлятимуть Україну на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах

За підтримки Ukrainian Institute – Українського інституту, два проєкти представлятимуть сучасне українське кіно на щорічному кінофестивалі у Карлових Варах.

09.07.2020
об 13:35

Новини

«Земля блакитна, ніби апельсин» увійшла до програми фестивалю IDFA

IDFA – це найбільший та один з найпрестижніших в світі фестивалів документального кіно. Стрічка Ірини Цілик увійшла до програми Best of Fest. Добірка складається з тридцяти фільмів, які відзначені призами таких фестивалів, як «Санденс», Каннський, Берлінський та інших.

01.10.2020
об 12:27