Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Творча група воєнної драми «Батько» вийшла на знімальний майданчик

08.10.2021
об 17:38

Розпочато зйомки воєнної драми Володимира Харченка-Куликовського «Батько» (творці нагадують, що робоча назва фільму була «Обмін»). Зйомки фільму відбуватимуться в Києві та Київській області.

Як віддати батьківський борг по той бік лінії фронту? Чому вбиватиме лікар і коли вірити ворогу? Чим війна на сході України не схожа на жодну іншу війну у світі? Воєнна драма про історії двох сімей, де дорослі чоловіки взяли до рук зброю, відтак схрестили свої долі.

За словами авторів фільму, вони прагнутимуть дати незвичний, глибокий кінематографічний погляд на стосунки батьків та дорослих дітей в обставинах російського вторгнення в Україну.

У головних ролях знімаються В'ячеслав Довженко, Єгор Козлов, Дмитро Лінартович, Василь Баша, Ганна Адамович.

Стрічка створюється компанією «Кінокомпанія 2016» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Вихід стрічки в прокат планується на осінь 2022 року.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

 

Читайте також:

Новини

Україна та Канада: Можливості для продюсерів від #ucancoproduce

Знаходьте партнерів для копродукції в Канаді на #ucancoproduce, адже розпочався проєкт «Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада». Отже, вже розпочато реєстрацію продюсерів та прийом заявок до участі у відкритому пітчингу аудіовізуальних проєктів з України та Канади.

08.10.2021
об 12:59

Новини

Програма V Міжнародного Кам'янець-Подільського кінофестивалю «Бруківка»

Упродовж п’яти днів, з 15 по 20 листопада, у Кам'янець-Подільському відбуватиметься ювілейний Міжнародний кінофестиваль «Бруківка». Цього разу лейтмотив заходу – «магія чисел». Так, у національній секції ігрового короткого метру представлено 30 фільмів, що символізують 30-річчя Незалежності України. В інших секціях своєрідна «футбольна команда» – по 11 фільмів. Також остання, але не менш важлива секція – українська документалістика, де покажуть 5 стрічок, які символізують 5-річчя кінофестивалю. Ще на глядачів очікує позаконкурсна програма із секції «Кам’янець-Подільська панорама» та спеціальні скринінги архівних та документальних фільмів спецпроєктів від НАБУ та медіапроєкту «Слідство. Інфо».

05.10.2021
об 12:47

Новини

Скоро в кіно: Українська комедія «Бурштинові копи»

З 7 жовтня в українських кінотеатрах можна буде подивитися вітчизняну комедію «Бурштинові копи», режисерки Аліни Бухтіярової. Нагадаємо, проєкт фільму став одним з переможців конкурсного відбіру Держкіно та отримав від держави фінансування. Створенню фільму також сприяли Національна поліція України та Національна академія внутрішніх справ.

02.10.2021
об 10:53