Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Творча група фільму розповіла цікаві подробиці про «Атлантиду»

29.10.2020
об 13:48

Про створення фільму, чому для ролей обрали саме військових та чому дія відбувається в майбутньому – можна подивитись у нас в відео з зустрічі з творчою групою стрічки.

«Атлантида» Валентина Васяновича  – один із найтитулованіших українських фільмів. Першу нагороду кінокартина отримала на 76-му Венеційському кінофестивалі: «Атлантида» стала найкращою в секції «Горизонти». На початку жовтня журі Міжнародного конкурсу 11-го ОМКФ визнало стрічку найкращим фільмом. Нині фільм є претендентом від України на здобуття премії «Оскар».

За сюжетом, дія фільму відбувається на Донбасі у 2025 році, коли Україна виграла війну, але територія виявилася не придатною для проживання. Про те, як створювалась стрічка, чому ролі в ній виконали колишні військові й чому було обрано саме 2025 рік, а також про реакцію на кінокартину російської преси – розповіли учасники творчої групи «Атлантиди» у Q&A сесії під час 11-го ОМКФ.

 

Почитати інтерв’ю з режисером та оператором стрічки можна тут

Дещо більше, ніж відгук про фільм – тут

Про презентацію стрічки на 11-му ОМКФ дізнавайтеся тут

 

Джерело: ОМКФ 

Читайте також:

Новини

Рой Андерссон: «Жартувати про елементи повсякденності, на табуйовані теми – це цікаво»

Шведський режисер Рой Андерссон розповів про своє становлення, чому обрав кар’єру в кіногалузі, а не живописі, торкнувся теми віри й забобонів, а також про відчуття суму через отримання нагород і не тільки.

28.10.2020
об 16:11

Новини

Канни в мініатюрі: Розпочалися вечори Special Cannes 2020

Прямо зараз на Круазет відбувається Special Cannes 2020. Дотримуючись соціальної дистанції, поціновувачі Каннського кінофестивалю збираються, щоб подивитися фільми, що увійшли до скороченої програми заходу, якого могло б і не бути, проте завдяки наполегливості організаторів подія все ж стала можливою. Хоча й зазнала деякої трансформації, а стрічки, які мали би презентуватися у травні в межах події з приставкою «Офіційний відбір Канн-2020», демонструвалися деінде. Зокрема, на фестивалях у Торонто та Сан-Себастьяні.

28.10.2020
об 18:46

Новини

В Україні створять онлайн-базу локацій для зйомок

Такий реєстр дозволить розширити географію фільмування в нашій державі та поліпшить співпрацю з іноземними продакшнами.

28.10.2020
об 14:14

Статті

«Я, «Побєда» і Берлін»: Яскрава, самодостатня і з характером

В автобіографічній повісті Кузьми Скрябіна «Я, «Побєда» і Берлін» зав’язка історії починається з угоди, в ході якої автор і головний герой купує стареньку машину. Автівка роками стояла в гаражі, та одного дня власник наважився продати «Побєду», яка навіть не могла самостійно виїхати зі свого прихистку. Однак, чи може така «дрібничка» стати перешкодою для юнака, який мріє про власний транспорт і вже бачить себе за кермом, щоправда, не «Побєди», а ні більше, ні менше «Мерседесу», ба навіть знає, як його отримати. Проте спочатку йому все ж доведеться привести до ладу чудо радянського автопрому.

27.10.2020
об 18:19