Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Творча група фільму «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» влаштувала свято дітям

30.12.2020
об 12:31

Днями в кінотеатрі «Сінема Сіті» відбувся благодійний показ української стрічки «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке». Актори подарували дітям, чиї сім’ї опинилися в складних життєвих обставинах, трохи казки.

 

 

В найчарівнішу пору року та з нагоди найказковішого свята кінотеатр «Сінема Сіті» в рамках програми соціалізації та психологічної підтримки, яка потрібна дітям та сім’ям, яких опинилися у складних життєвих обставинах, 22 грудня влаштував благодійний показ фільму-казки «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке». Захід відбувався із дотриманням карантинних норм.

Серед гостей, запрошених на кіносеанс, були діти та сім’ї соціально не захищених категорій: малозабезпечені та багатодітні родини діти-переселенців із зони АТО, діти учасників бойових дій на Сході України, діти-сироти, інваліди. Всі вони мали змогу поспілкуватися зі знімальною групою фільму, яка його презентувала. Зокрема учасники заходу побачили та зробили селфі з автором, сценаристом фільму та відомим казкарем Сашком Лірником, продюсером фільму Євгеном Д’яченко, виконавцями головних ролей: Костянтином Лінартовичем, Григорієм Баклановим, Арамом Арзуманяном.

Крім того, маленькі глядачі отримали смачні подарунки від Голосіївського Центру.

Зазначимо, що ініціаторами та організаторами заходу стали Київський Міський та Голосіївський Центри Соціальних Служб для Дітей та Молоді спільно з ТОВ «Кінокомпанія 2016», кінотеатр «Сінема Сіті» та дистриб’юторська компанія UFD.

Прокат фільму-казки «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» триває, тож його ще можна переглянути разом із дітьми або зробити подарунок тим, хто з різних причин не може придбати своїм дітям квиток на кіносеанс і долучитися до добрих справ, які актуальні завжди.

 

Джерело: Пресслужба кінотеатру «Сінема Сіті»

Читайте також:

Інтерв'ю

Сашко Лірник: «Я намагаюся збагатити українську культуру»

Розповідати та складати казки досить важко, тому що кожного разу від тебе чекають нової цікавої історії й ти маєш виправдати ці очікування. Тим паче коли твоя авдиторія не дорослі люди, яким усе можна пояснити, а діти, для яких головною якістю будь-якої історії є її чесніть та правдивість. Інженер-будівельник за фахом Сашко Лірник свого часу вирішив підтримати Україну та чинні культурні традиції й став казкарем. Він має безпосередню причетність до анімаційного серіалу «Моя країна – Україна». Творчість Сашка Лірника визнана не тільки величезною кількістю читачів, а й митцями. Він лауреат багатьох кінофестивалів та конкурсів. Ми поговорили із Сашком про роботу над серіалом «Моя країна – Україна», про важкість створення казок та про День захисту дітей, який святкується в Україні 1 червня.

01.06.2020
об 13:48

Новини

«Київська Русь» незабаром перетвориться на мультифункціональний культурний центр

Найбільший український комунальний кінотеатр «Київська Русь», який належить до мережі муніципальних кінотеатрів «Київкінофільм», у 2020 році брав участь у тендері на розробку проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту.

26.12.2020
об 14:46

Статті

Міжнародний день кіно: Фільми, що найбільше вплинули на акторів «Перших ластівок. Zалежні»

Олександр Рудинський, Максим Самчик і Таїсія-Оксана Щурук розповіли, завдяки яким кінострічкам і акторам вони стали тими, ким є.

28.12.2020
об 16:43

Новини

Світова прем’єра української спортивної драми «Пульс» відбудеться в січні

На початку 2021 року українська спортивна драма «Пульс» відкриватиме Міжнародний кінофестиваль Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) у Полсоні (Монтана, США). Саме так і відбудеться світова прем’єра фільму.

29.12.2020
об 12:46