Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Ціна правди» зачепила редакторів The Guardian

15.05.2020
об 11:00

Фільм польської режисерки Аґнешки Голланд про Голодомор в Україні «Ціна правди» потрапив до престижного рейтингу The Guardian. Редактори журналу віддали йому місце на одній сходинці разом з оскароносним фільмом «Паразити» і стрічкою-хорором «Маяк» режисера Роберта Еггерса.

У широкий прокат фільм вийшов 28 листопада 2019 року, а телевізійна прем'єра фільму про «переконливого героя і сильну історію» відбудеться цього року на каналі «Україна», який є генеральним медіапартнером фільму.

Сюжет фільму базується на реальних подіях і відносить нас у далекий 1933 рік. Журналіст Гарет Джонс поїхав до Радянського Союзу, аби взяти інтерв’ю у Сталіна й викрити правду про злочини сталінського режиму та Голодомор в Україні. ⠀⠀⠀⠀⠀ 

У листопаді минулого року президент України Володимир Зеленський відзначив Аґнешку Голланд орденом княгині Ольги III ступеня за вагомий внесок у пам'ять жертв геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років в Україні, подвижницьку діяльність, спрямовану на висвітлення правди про Голодомор.

Джерело: kanalukraina.

Читайте також:

Жіночі і не тільки секрети в новому серіалі на каналі «Україна»
Новини

Жіночі і не тільки секрети в новому серіалі на каналі «Україна»

Офіційний трейлер серіалу «Жіночі секрети» було опубліковано 7 травня. І зразу стає зрозумілим, що 12 серій обіцяють тримати нас в напрузі і очікуванні розв’язки.

08.05.2020
об 16:00