Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Ціна правди» нагадуватиме про себе столичним провулком

30.07.2020
об 18:36

У Києві з'явиться провулок ім. Ґарета Джонса. Інініаторами надання такої назви місцю між двома столичними вулицями виступили творча команда фільму «Ціна правди» та Інститут журналістики.

Ґарет Джонс став першим іноземним журналістом, що наважився відкрити міжнародній спільноті правду про події у 1932-1933 рр. в радянській Україні: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії й розповів про це світу. У 2019 році про його розслідування в Україні було знято трилер «Ціна правди». Нагадаємо, зйомки фільму проходили в Україні, Польщі та Шотландії. Режисеркою стала Агнешка Ґолланд.

«Те, що в Києві увічнено ім'я Ґарета Джонса — це неймовірно. Ми пишаємося тим, що наша країна, наша компанія причетні до створення фільму Аґнєшки Ґолланд. Ми пишаємось тим, що більш ніж 100 тис українських глядачів прийшли до кінотеатрів, щоб переглянути це важливе кіно. Стрічка й у світовому прокаті має успіх: світова прем’єра відбулась на Берлінському кінофестивалі у лютому 2019 року. А цього літа фільм вийшов у Франції, де увійшов у топ кінопрокату і зібрав аж понад півтора мільйона доларів. У США відбувся діджитал-реліз проєкту, і ми щасливі, що ось уже кілька тижнів він входить в топ таких гігантів як Амазон і iTunes. Так, через кіно, українська історія, український досвід прямує до світової аудиторії», – зауважив продюсер стрічки ЄГОР ОЛЕСОВ.

Провулок Ґарета Джонса розташований у Шевченківському районі Києва поруч з телевізійною вежею та Інститутом журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, між вулицями Дегтярівською та сім’ї Хохлових.

 

Джерело: пресслужба kinorob

Читайте також:

Статті

Золота доба Голлівуду: 5 фільмів з Олівією де Гевіленд

Творці фільмів золотої доби Голлівуду знали, як заволодіти увагою глядача, розважити аудиторію та дати їй насолодитися чудовою картинкою. Пропонуємо провести сьогоднішній вечір за переглядом стрічки тієї епохи кінематографу і вшанувати пам’ять актриси Олівії де Гевіленд. Вчора, 26 липня, стало відомо, що жінка пішла з життя на 105 році. Нагадаємо, британсько-америкарська артистка здобула світову популярність та визнання після ролі Мелані у стрічці «Звіяні вітром». VGL cinema підібрав ще декілька фільмів за участі Олівії, які знімались у період золотої доби Голлівуду.

27.07.2020
об 19:34

Новини

Фільм «Забуті» відзначили нагородами на кінофестивалі у Португалії

Стрічка режисерки Дарії Онищенко отримала ще одну спеціальну нагороду на міжнародному кінофестивалі. У минулому році на 35 Міжнародному Варшавському Кінофестивалі «Забутих» вже відзначали Спеціальним Призом Журі.

28.07.2020
об 19:58

Новини

«Тролі 2: Світове турне»: Українські зірки поділились враженнями від дубляжу стрічки

З 6 серпня в український прокат виходе анімаційна стрічка «Тролі 2: Світове турне» від студії DreamWorks Animation. Герої мультфільму розмовлятимуть голосами українських зірок.

29.07.2020
об 17:02