Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Церемонію вручення премії Гільдії кінорежисерів переносять

31.07.2020
об 13:17

Через карантинні заходи в Америці та пандемію Covid-19 переносяться не тільки релізи фільмів, а й дати вручення нагород тим, хто їх створював. Тож найкращого режисера визначать навесні.

Наступну церемонію вручення премії Гільдії кінорежисерів (DGA) проведуть 10 квітня 2021 року. Зазвичай, вона відбувається взимку, за декілька тижнів до церемонії вручення «Оскару».

Остаточна це дата чи ні, з огляду на ситуацію в Америці, важко прогнозувати. Організатори зазначають, що все залежатиме від ситуації з коронавірусною інфекцією в США. Якщо загальний стан населення поліпшиться, тобто статистика захворюваності піде на спад або ж до того часу винайдуть вакцину – нова дата церемонії залишиться незмінною. Якщо ж ситуація зміниться на гірше, можливо, церемонію вручення нагород перенесуть в онлайн.

Додаткову інформацію щодо формату та місця проведення заходу організатори оголосять пізніше.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Анімація

Ladies First: Жіночі рефлексії на фестивалі актуальної анімації LINOLEUM

Вже скоро розпочнеться Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. На відмінну від попередніх років цього разу захід відбуватиметься дистанційно на медіасервісі MEGOGO. Днями ми розповіли про програму головної теми фестивалю - «Стати людиною» (Becoming Human). На черзі наступна категорія LADIES FIRST, яка складається з 13 фільмів. Про анімації жінок, які піднімають теми, що стосуються тільки їх, розповіла куратока напрямку Жанна Озірна.

29.07.2020
об 18:35

Новини

Emmy 2020: Едді Мерфі може отримати телевізійного «Оскара»

Знаменитий голлівудський комік Едді Мерфі удостоєний номінації на премію Американської телевізійної академії Emmy 2020. Разом зі своїми колегами він претендуватиме на нагороду як один з ведучих популярної програми Saturday Night Live.

30.07.2020
об 10:51

Новини

До складу журі YO! Young Directors Awards 2020 увійшла  шоуранер серіалу «Секс, Інста і ЗНО»

Організатори YO! Young Directors Awards 2020 починають відкривати деталі заходу. Наразі стало відомо ім’я одного з членів журі конкурсу. Ім’я переможця дізнаємося у жовтні.

30.07.2020
об 12:09