Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Церемонія відкриття 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість»

23.08.2020
об 11:02

22 серпня під Аркою Дружби народів відбулась урочиста Церемонія відкриття 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

 

 

Червона доріжка, зіркові гості, знайомство з міжнародним журі всіх конкурсних програм та учасниками кінофестивалю, а ще вручення премії «Скіфський олень», щоправда, дистанційно, адже сам лауреат завітати не зміг. Цього року нагороду за внесок у світове кіномистецтво отримав актор, режисер, продюсер та письменник Робер Оссейн.

 

 

Перформером вечора став український композитор та виконавець Дмитро Шуров.

 

На події з урочистим словом виступив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

«Я радий, що фестиваль, який святкує 50 років, так само як і Венеційський кінофестиваль, ризикнув і проводить не тільки онлайн, а й офлайн зустрічі. Ми, дійсно, скучили один за одним. Пишаюся, що на фестивалі покажуть 55 українських фільмів і є українські програми».

 

 

Варто зауважити, усі покази на локації «Арка Дружби народів» безкоштовні, квитки на покази у кінотеатрі «Жовтень» та Домі кіно можна придбати на ticketsbox

 

 

Детальна програма КМКФ «Молодість» та опис фільмів.

 

Фото: Оксана Демко

 

 

Читайте також:

Події

КМКФ «Молодість» підготував проєкт «Великі на великому»

На 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» один з найкращих фільмів італійського неореалізму «Ночі Кабірії» Федеріко Фелліні відкриє проєкт Kinove «Великі на великому».

17.08.2020
об 18:28

Новини

Molodist Talent Workshop: В межах КМКФ «Молодість» передбачена освітня програма

В межах 49-го Київського кінофестивалю молодість з 23 до 29 серпня в FEDORIV HUB та на сайті заходу проходитиме освітня програма Molodist Talent Workshop. В програмі більше 15 майстер-класів, воркшопів та лекцій від провідних міжнародних та українських режисерів, акторів, продюсерів, звукорежисерів, сценаристів, операторів, монтажерів та кіноекспертів.

18.08.2020
об 18:25

Новини

Дмитро Онисович: 5 фільмів, які варто подивитися на 49-му КМКФ «Молодість»

За два дні розпочнеться 49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Програма показів дуже насичена, тож VGL cinema поцікавився у генерального продюсера кінофестивалю Дмитра Онисовича, на які стрічки варто звернути увагу. У персональну добірку директора з маркетингу КМКФ «Молодість» увійшли фільми, які треба спробувати відчути, зрозуміти та обов’язково переглянути.

20.08.2020
об 15:22

Новини

КФКФ «Молодість»: Відкритий показ документальної стрічки «Ваш Василь»

24 серпня о 18:00 у відкритому кінотеатрі під Аркою Дружби народів в рамках 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» відбудеться українська прем'єра документальної стрічки «Ваш Василь». Доступ на показ, однак кількість місць обмежена.

22.08.2020
об 18:23