Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Церемонія відкриття 18 Docudays UA та перегляд стрічки «Колектив»

26.03.2021
об 11:39

Сьогодні розпочинається 18-й Міжнародний фестиваль про права людини Docudays UA, цьогорічний лейтмотив якого право людини на здоров'я. На жаль, пандемія не відступає, тож другий рік поспіль кіноподія, що присвячена креативній документалістиці, проходитиме в онлайн-форматі.

26 березня о 19:00 розпочнеться церемонія відкриття 18 Docudays UA і проходитиме вона в кінотеатрі «Жовтень», щоправда, в кінозалі без глядачів, адже в Києві діють карантинні обмеження.

«У 2021 році нам хотілося обіграти День бабака: карантин не зник з нашого життя, а локдаун вдруге оголосили напередодні старту фестивалю, тому ми знову запросили ведучих 17 Docudays UA Ангеліну Карякіну та Максима Щербину. Цьогоріч замість імпровізованої «офісної» студії ми зустрінемося на сцені порожнього кінотеатру «Жовтень». Проте зала кінотеатру не буде зовсім пустою: у ній можна буде зустріти персонажів з мультфільмів Анатолія Сурми. Ми дуже хотіли запросити на церемонію і самого автора, але з огляду на нову хвилю пандемії вирішили, що покличемо Анатолія на офлайнові покази по закінченню карантину. На церемонії ж ви зможете побачити Анатолія у короткому документальному фільмі – це його перша поява на екрані. Загалом, наша урочиста церемонія у «Жовтні» – це нагода підтримати кінотеатр у скрутні часи й нагадати всім: щойно пандемія коронавірусу закінчиться, ми повернемось у світ широких екранів і насолоджуватимемося фестивальними стрічками на повну», – розповіла PR-директорка Docudays UA ДАР’Я АВЕРЧЕНКО.

До трансляції церемонії відкриття18 Docudays UA всі охочі можуть приєднатися на сайті онлайн-кінотеатру DOCUSPACE, a також на фейсбук-сторінці Docudays UA. Окрім огляду цьогорічної програми на глядачів чекатиме виступ гурту Go_А.

Фільмом відкриття стане стрічка «Колектив» Александра Нанау, яка розповідає про команду журналістів, що розслідують пожежу в бухарестському клубі «Колектив». Крок за кроком вони розкривають масштабні оборудки у сфері медицини. Переглянути стрічку можна буде одразу по завершенню церемонії відкриття в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE, а потім послухати інтерв’ю з режисером.

З суботи (27 березня) власники абонементів та учасники події зможуть в онлайн-кінотеатрі 18-го Docudays UA переглянути понад 100 стрічок з програми фестивалю, а також долучитися до дискусій та воркшопів.

 

Джерело: Docudays UA

Читайте також:

Новини

Docudays UA розповів, які нагороди отримають переможці Ukrainian Doc Preview

Упродовж наступних чотирьох днів ще триває прийом заявок на участь у Ukrainian Doc Preview. Поки творці фільмів продовжують реєструватися, організатори розповідають, які винагороди чекають на кращі презентації українських повнометражних документальних проєктів на стадії виробництва або постпродакшну.

18.02.2021
об 15:16

Події

18 Docudays UA: Розклад і теми правозахисної програми RIGHTS NOW!

11 дискусій відбудеться в межах правозахисної програми RIGHTS NOW! під час 18 Docudays UA. Спікери говоритимуть про зміни у різних сферах життя, спричинені пандемією, а також про те, як захистити своє право на здоров’я.

10.03.2021
об 12:47

Новини

18 Docudays UA: Стрічки позаконкурсної програми DOCU/АРТ

Отримавши досвід зачинених кінотеатрів та інших місць культурного дозвілля через COVID-19, який продовжує вирувати у світі, загострилося питання суспільних пріоритетів. Під час карантину культура та мистецтво опинилися далеко на першому місці, тож цьогорічна програма DOCU/АРТ, яка проходитиме в межах 18-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини, шукатиме відповіді на найбільш болючі для мистецького поля питання. Зокрема, якою є роль мистецтва, коли його неможливо переглядати колективно, в час урізання фінансування та посилення соціальних нерівностей?

12.03.2021
об 12:03

Новини

4 фільми Головної програми 18-го Docudays UA

Цьогорічний Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини присвячено праву на здоров’я. На меті в організаторів зануритися учасників кіноподії у процеси нових для нас явищ і оцінити масштаб світових змін з початку пандемії.

17.03.2021
об 17:33

Новини

18 Docudays UA відбудеться онлайн

Не зважаючи на те, що Київ потрапив до так званої червоної зони і з 20 березня по 9 квітня там зачиняються кінотеатри та інші місця культурного відпочинку, команда Міжнародного кінофестивалю про права людини Docudays UA вирішила не скасовувати захід, а провести його дистанційно, як це відбувалося в минулому році.

19.03.2021
об 14:31