Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Цей дощ ніколи не скінчиться» переміг на італійському кінофестивалі

23.11.2020
об 10:19

Документальний фільм української режисерки Аліни Горлової «Цей дощ ніколи не скінчиться» переміг на одному з найстаріших світових фестивалів Festival dei Popoli у Флоренції.

 

У неділю, 22 листопада, журі анонсувало на онлайн-закритті фестивалю Festival dei Popoli, що головну нагороду «За найкращий повнометражний фільм» отримали українці - стрічка This Rain Will Never Stop продюсера Максима Наконечного та режисерки Аліни Горлової з TABOR Production, яка створювалась майже 4 роки. Прем’єра в Україні запланована на 2021.

«Україні довелося стати ареною для найжахливіших трагедій ХХ століття: Голодомор, Голокост, Чорнобиль. Сьогодні, слугуючи одними з воріт до Європейського Союзу, країна стала транзитною територією для притулку мігрантів та жертв воєн, розгорнутих навколо - від Донбасу до Сирії. «Цей дощ ніколи не скінчиться» ілюструє темну ауру місця, якого торкнулася історія, використовуючи потужні чорно-білі кадри, що нагадують велику школу неігрового радянського кіно», - прокоментувало нагороду українського фільму міжнародне журі.

 

Нагадаємо, стрічка «Цей дощ ніколи не скінчиться» наразі також приймає участь в найбільшому фестивалі документального кіно, IDFA, - фестиваль триватиме до 6 грудня 2020. Світова прем’єра This Rain Will Never Stop відбулась на IDFA 19 листопада 2020 в Амстердамі, а наступного дня, 20 листопада, фільм показали онлайн саме в рамках фестивалю Festival dei Popoli у Флоренції. І вже через 2 дні після світової прем’єри він отримав першу міжнародну нагороду. Міжнародні кінокритики також звернули увагу на роботу української режисерки, вже наступного дня після прем’єри в пресі вийшло декілька матеріалів з хорошими відгуками.

«Приємно отримати першу нагороду на Festival dei Popoli, особливо беручи до уваги багаторічну історію цього фестивалю. Вся команда радіє такій високій оцінці нашого фільму», - прокоментувала режисерка фільму АЛІНА ГОРЛОВА.

 

Стрічка є копродукцією України, Латвії, Німеччини й Катару, її профінансували Держкіно України, Латвійський кіноцентр, а ще фонди IDFA Bertha Fund та Doha Film Institute.

 

Джерело: Пресслужба фільму «Цей дощ ніколи не скінчиться»

Читайте також:

Новини

Фантастичні українці про сучасне українське кіно

Сьогодні, 20 листопада, о 20:00 на молодіжному каналі MEGOGO LIVE з’явиться випуск із циклу «Фантастичні українці», присвячений новому українському кіно.

20.11.2020
об 14:10

Новини

Зустрічі з творцями фільму «Земля блакитна, ніби апельсин»

26 листопада в український прокат виходить фільм «Земля блакитна, ніби апельсин». З нагоди прем’єри в Києві відбудеться низка спеціальних показів за присутності творчої групи, яка відповідатиме на питання глядачів після демонстрації на великому екрані призера кінофестивалю «Санденс».

20.11.2020
об 16:14

Новини

Дивіться разом із VGL cinema DOCU/PRO talk із Аліною Горловою

Відбулася світова прем’єра фільму української режисерки Аліни Горлової This Rain Will Never Stop на Амстердамському фестивалі IDFA, стрічка представляє Україну в основному конкурсі, ще рік тому цей проєкт був учасником української делегації на нідерландському заході. 20 листопада о 19:00 своїми фаховими спостереженнями та враженнями Аліна Горлова поділиться під час онлайн-зустрічі, а модеруватиме розмову кіножурналіст Алекс Малишенко, тож долучайтеся до трансляції на VGL cinema.

20.11.2020
об 18:25

Новини

Революційні настрої: Вечір кінохроніки з UA: КУЛЬТУРА

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Саме ця дата стала історичною для нашої країни - це день початку Помаранчевої революції у 2004 році та Революції Гідності в 2013 року.

21.11.2020
об 15:37