Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Трохи бекстейджу: Катерина Кухар подарувала Мавці пластику рухів

11.03.2021
об 14:37

У відео зі зйомок анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», яке нещодавно представила студія Animagrad, прима-балерина Національної опери, народна артистка України Катерина Кухар виконала трюки, які робить головна героїня в тизері-трейлері. Також у бекстейджі можна помітити кадри зі сторіборду мультфільму.

 

Наприкінці лютого студія Animagrad презентувала тизер-трейлер мультфільму «Мавка. Лісова пісня», в якому головна героїня рятує стадо червонокнижних зубрів від загибелі. Пластику, міміку та жести лісовій німфі подарувала балерина Катерина Кухар. Також вона виконала нескладні акробатичні трюки.

 

«Усі дії й емоції анімаційних персонажів спочатку відіграють актори. Професійною мовою такі зйомки називають відеореференсами. Аніматорам це потрібно для того, щоб навіть у найдрібніших деталях герої мультфільмів на екрані мали природний і невимушений вигляд. Робота над «Мавкою» ще триває, але вже зараз ми готові продемонструвати особливі технічні прийоми, які наша команда застосовує», – розповів керівник виробництва студії Animagrad АНДРІЙ МІЛИЦЬКИЙ.

 

На знімальному майданчику балерина виконала необхідні за сценарієм мультфільму рухи й емоції Мавки, які аніматори проєкту згодом відтворили в 3D-моделі головної героїні. Дана колаборація – перший в історії української анімації випадок, коли професійна артистка балету бере участь у роботі над образом персонажа мультфільму. Перевтілюється в лісову німфу Катерина Кухар не вперше, адже виконує партію Мавки в постановці класичного балету «Лісова пісня» на сцені Національної опери України.

 

«Я була щаслива, дізнавшись, що FILM.UA зніматиме мультфільм про мого улюбленого персонажа – Мавку з «Лісової пісні». Я обожнюю драму-феєрію Лесі Українки, – це діамант нашого національного коду. На зйомках відеореференсів я мала поєднати три образи. Перший – Мавка безтілесна, балетна, з особливою грацією, тому що душа лісу – це щось невловиме, що можна побачити тільки в уяві. Другий – більш жива Мавка, її я мала наділити своєю людською сутністю. Третій – Мавка, яку мені слід було відіграти як актрисі для кінематографа, дати міміку, жести. У балетних виставах емоції прийнято перебільшувати, щоб їх помітили й на третьому ярусі глядацької зали, а коли камера зовсім близько, маєш віднайти тонку грань між яскраво вираженою емоцією і природністю», – розповіла КАТЕРИНА КУХАР.

 

Про початок партнерства проєкту «Мавка. Лісова пісня» і Катерини Кухар оголосили під час Міжнародного фестивалю Ballet Open Space 2019. У подальших планах кіновиробника – ще більш поглиблена творча інтеграція Катерини Кухар у Всесвіт Мавки та участь балерини в промокампанії мультфільму, прем’єра якого передбачена на 2022 рік.

 

Джерело: Пресслужба FILM.UA Group

Читайте також:

Анімація

Що хотіли показати у тизері-трейлері анімації «Мавка. Лісова пісня» та дата релізу

Студія Animagrad (FILM.UA Group) випустила новий тизер-трейлер мультфільму «Мавка. Лісова пісня». Прем’єру приурочили до 150-річного ювілею письменниці та поетеси Лесі Українки та та 110-річчю створення нею «Лісової пісні». Саме за цією драмою-феєрією писався сценарій до «Мавки».

25.02.2021
об 14:25

Новини

Прем’єра документального фільму «Жінки, що грають в ігри»

Документальне кіно про лауреаток премії Women in Arts 2021, яка призначається жінкам за актуальні досягнення в українському мистецтві, презентують вже цієї суботи. На екрані глядачі побачасть сім історій життєвого та професійного шляху переможниць премії у номінаціях: кіно, музика, театр, література, візуальне мистецтво, культурний менеджмент та культурна журналістика.

09.03.2021
об 14:23

Новини

Довгий список претендентів на П’яту Національну кінопремію «Золота Дзиґа»

У селекційному відборі П’ятої Національної кінопремії «Золота Дзиґа» взяли участь 84 кінороботи, після перевірки на відповідність вимогам регламенту цьогорічної відзнаки їх залишилося 79.

09.03.2021
об 18:14

Новини

Скоро в кіно: «Евакуація», «Друзі назавжди», «Асоціальна мережа» та ще декілька цікавих фільмів

Майбутній вікенд насичений документальним кіно та стрічками, сюжет яких продиктувало саме життя. Звісно, не обійдеться без бойовиків та комедій. Оскільки вихідні обіцяють бути зимними, варто попіклуватися заздалегідь про дозвілля. Сподіваємося, в ньому знайдеться час для кіносеансу, а ось обирати прем’єру чи фільм, що вже є в кінотеатральному репертуарі – вирішувати вам.

10.03.2021
об 13:21