Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Тривожні дзвіночки: У Пекіні вводять обмеження заповнення кінозалів

05.02.2021
об 13:35

В межах обмеження влада столиці Китаю забороняє заповнювати кінозали більш ніж на 50 %. Щоправда, така заборона носить короткостроковий характер.

Влада прагне стримати зростання захворюваності COVID-19 в період Китайського нового року – найдовший святковий період в році. У 2021-мі він триватиме з 11 лютого до 17 лютого. В цей час мешканці Піднебесної охочіше відвідують кінотеатри, але неостанні два роки. Нагадаємо, у 2020-му в це свято кінозали у Китаї вже були зачинені. Цьогоріч через спалах коронавірусної інфекції у провінції Хубей, що знаходиться в безпосередній близькості від Пекіну, влада міста видала негласне розпорядження про сувору заборону продажу понад 50% місць в кінозалах.

Зазвичай на Китайський новий рік в місцевий кінопрокат виходять проєкти з потенціалом блокбастерів. Наприклад, на фільм «Детектив із Чайнатуна 3» вже був відкритий попередній продаж квитків, який приніс стрічці майже 44 млн доларів. Крім того, в цей період в прокат мають вийти ще 15 проєктів різних жанрів. Несподівані обмеження – погана новина для їхніх продюсерів та кінотеатрів загалом.

Тим часом у Гонконзі на весь період Китайського нового року вводять біль жорстокі міри – зачиняють кінотеатри взагалі. Як відомо, наразі Китаю вдається уникати масованої другої хвилі захворюваності COVID-19. Зокрема, цьому сприяють швидкі та безкомпромісні дії влади. У містах і провінціях, де фіксуються нові вогнища захворюваності, вони блокуються за допомогою строгих локдаунів.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

Сергій Зленко: 5 кроків влади, які підтримають кінотеатри та допоможуть їм пережити карантин

За декілька днів на українців чекають останні карантинні вихідні. Однак уже зараз представники влади визнають неефективність запобіжних заходів і говорять про необхідність повного локдауну. Першим про абсолютний двотижневий карантин заговорив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, згодом його підтримав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Проте очільники країни розуміють, що багатьом бізнесам зараз потрібна підтримка, адже не всі ще оговталися від весняного періоду затишшя у справах. VGL cinema запитав у члена Європейської кіноакадемії, заступника голови Ради з державної підтримки кінематографії, директора кінотеатру Boomer Сергія Зленка, які кроки влади допомогли б кінотеатрам пережити цей час.

26.11.2020
об 18:17

Новини

Прокат скасовується: Стрічка Педро Альмодовара не вийде в українських кінотеатрах

10 грудня на великі екрани мала вийти перша англомовна робота іспанського режисера Педро Альмодовара «Людський голос», але дистриб’ютор повідомив про скасування плану релізу.

01.12.2020
об 15:57

Новини

Кримінальна комедія «Афера по-голлівудськи» вийде в українських кінотеатрах

За тиждень на великих екранах ми зможемо побачити історію про кінопродюсера та згасаючу зірку, які заборгували мафії. У стрічці Джорджа Галло головні ролі виконують Роберт Де Ніро, Томмі Лі Джонс та Морган Фрімен.

03.12.2020
об 15:48

Новини

Індія дозволить кінотеатрам повернути 100% місць для глядачів

Зараження та смертність від COVID-19 в Індії поступово знижуються, тому очікується, що кілька стрічок Боллівуду, які перечекали пандемію, такі як фільм Салмана Хана «Радхе», з'являться в кінотеатрах за кілька тижнів чи місяців.

02.02.2021
об 17:32