Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Триває прийом заявок на участь у PITCH UA 4 до 10 січня

22.12.2021
об 11:35

16 грудня відбулося офіційне відкриття четвертого сезону конкурсу PITCH UA і розпочався прийом заявок на участь у конкурсі, який триватиме до 10 січня. У фокусі уваги конкурсу - фільми, серіали, шоу, які транслюють конструктивні наративи про Україну і впливають на формування позитивної громадської думки в межах двох ключових тем: “Медіа мають значення” та “Видимі трансформації”.

Важлива умова нового сезону - на розгляд приймаються проєкти винятково на етапі розробки концепції. Тож, якщо у вас є ідеї соціально вагомого контенту та потужності для подального його втілення (досвід створення та дистрибуції АВ контенту /виробнича команда / стратегія дистрибуції) - саме час подати їх на розгляд експертного журі PITCH UA.

Про усі нововведення та фази реалізації конкурсу, а також про те, як цікаво говорити про складні теми у будь-яких видах форматів, організатори розповіли під час онлайн-відриття PITCH UA 4. Відеозаписи заходу українською та англійською мовами доступні на YouTube-каналі PITCH UA. Крім того у вільному доступі є і майстер-класи Освітньої платформи PITCH UA, які зосереджені саме на імплементації соціально вагомих ідей в аудіовізуальний контент. Вони можуть стати у нагоді при підготовці первинних концепцій проєктів для подачі на конкурс.

Джерело: MEDIA RESOURCES MANAGEMENT

Читайте також:

Новини

Конкурс соціально вагомого контенту PITCH UA 4 відкривається!

PITCH UA 4 підтримує створення аудіовізуальних проєктів для ТБ, кіно та онлайн-платформ, спрямовані на зміцнення багатокультурного та багатонаціонального громадянського суспільства в Україні, посилення позитивного ставлення та визнання громадськістю різноманіття та єдності в Україні, а також підвищення рівня обізнаності аудиторії про позитивні зміни в країні в результаті демократичних перетворень.

15.12.2021
об 15:37

Новини

Відкрито прийом заявок на участь у Шостій Національній Кінопремії “Золота Дзиґа”

З 15 грудня 2021 року і до 28 лютого 2022 року триватиме прийом заявок на участь у конкурсі Шостої Національної кінопремії “Золота Дзиґа”. Для того, щоб подати фільм для участі, необхідно заповнити онлайн-форму на сайті Української Кіноакадемії.

16.12.2021
об 14:19

Новини

Відкрито акредитацію на Зимовий Кіноринок Одеського Міжнародного Кінофестивалю

Зимовий Кіноринок Одеського Міжнародного Кінофестивалю пройде з 22 до 24 лютого у столиці, в кінотеатрі Kinopark. На Зимовому Кіноринку промо-матеріали найочікуваніших стрічок 2022-2023 року представлять дистриб’юторські компанії Артхаус Трафік, Кіноманія, Film.ua, SVOE kino Distribution, VLG.FILM та інші.

20.12.2021
об 18:17