Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Триває акредитація на Зимовий Кіноринок Одеського Міжнародного Ккінофестивалю

10.01.2022
об 16:57

На Зимовому Кіноринку промо-матеріали найочікуваніших стрічок 2022-2023 року представлять дистриб’юторські компанії Артхаус Трафік, Кіноманія, Film.ua, SVOE kino Distribution, VLG.FILM та інших. У рамках технічної секції відбудуться доповіді від технічних компаній КІНОПРОКАТ Україна та інших. Окрім цього під час Кіноринку буде представлено презентації українських фільмів на стадії Work in progress.

Зимовий Кіноринок ОМКФ пройде з 22 до 24 лютого у кінотеатрі Kinopark 11 (м. Київ, ТРЦ Sky Mall, пр-т. Романа Шухевича, 2т).

Традиційно у фоє кінотеатру учасники зможуть ознайомитися з новинками продукції та обладнання для кінотеатрів.

Повна програма Кіноринку з’явиться в лютому на офіційному сайті ОМКФ.

Ознайомитися з усіма можливостями акредитації на Зимовий Кіноринок ОМКФ та подати заявку на її отримання можна за посиланням: https://oiff.com.ua/viewers/passes.html?pass=fm

Зимовий Кіноринок проходить за підтримки партнерів ТРЦ Skymall та компанії Kinopark-Kinoplexx Theatres.

 

Джерело: Одеський Міжнародний Кінофестиваль

Читайте також:

Новини

Відбулося вручення Державної премії України Олександра Довженка

Державне агенство України з питань кіно вручили Державну премію України імені Олександра Довженка та державні нагороди і відзнаки, які присвоїли кінематографістам до Дня українського кіно.

24.12.2021
об 17:31

Новини

Сані та букет із мильних квітів: Леся Нікітюк про незвичайні новорічні подарунки

Ведуча Нового каналу зробила подарунок українським стартаперам – у своїх соцмережах вона безкоштовно розповідає про товари блогерів-бізнесменів. Деякі з них дивують, деякі вражають до глибини душі. Коли Леся Нікітюк оголосила про новорічну акцію на підтримку малого бізнесу, вона навіть уявити не могла, скільки людей захоче надіслати їй свої товари для оглядів у соцмережах.

29.12.2021
об 15:38

Новини

“Засновано на ржачних подіях”: 20 січня стартує показ комедії “Любов і Блогери”

Конфлікт менталітетів та поколінь, професійні актори та зірки соцмереж на одному екрані: 20 січня у кінотеатрах країни стартує показ романтичної комедії “Любов і Блогери”. “Засновано на ржачних подіях” - саме такий слоган має фільм, герої якого показують людей та їх історії з реального життя. Вперше в українському кіно до акторського складу увійшли відомі блогери Instagram та популярні персонажі з ТіkТоk.

10.01.2022
об 14:26