Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Триває акредитація на Film Industry Office ОМКФ

27.07.2020
об 18:16

Відкрито акредитацію на професійну секцію Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Платформа Film Industry Office створена для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроєктів та індустрії кіно в цілому, а також для презентації вітчизняних продуктів міжнародному співтовариству.

В межах секції проводитиметься Пітчинг повнометражних проєктів у стадії «предпродакшну», відбудеться презентація повнометражних фільмів Work in Progress, які наразі знаходяться на фінальній стадії фільмування або вже заплановані для показів у кінотеатрах. Мова йде про фільми українського виробництва або ті, що вироблені в копродукції, а також про проєкти з країн Східно-Європейського партнерства. «Розділ» секції EastSeries – проведе пітчинг проєктів серіалів із Східної та Центральної Європи. Book Pitch – займеться пітчингом творів для екранізації.

У програмі можуть брати участь дистриб’ютори, байєри, представники кінофестивалів, кінозакладів, інвестори, автори фільмів, актори, сценаристи, оператори, постановники та продюсери.

Професійна секція Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться з 29 вересня до 2 жовтня в онлайн-форматі. Отримати акредитацію на Film Industry Office можна тут. Прийом заявок триває до 2 жовтня.

 

Джерело: пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Сьогодні зустрічаємось з Леваном Акіном – режисером володаря Ґран-Прі 10-го ОМКФ «А потім ми танцювали»
Новини

Сьогодні зустрічаємось з Леваном Акіном – режисером володаря Ґран-Прі 10-го ОМКФ «А потім ми танцювали»

Продовжуєтся серія цікавих зустрічей з непересічними особистостями світу кіно. В межах спецпроєкту OIFF Flashback, що запроваджений Одеським міжнародним кінофестивалем та онлайн-платформою Takflix, сьогодні ввечері на вас чекає розмова з режисером Леваном Акіном. Його фільм «А потім ми танцювали» отримав Ґран-Прі 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

18.06.2020
об 11:20

Новини

Кіно просто неба: Тиждень найкращих фільмів ОМКФ у Зеленому театрі

Цього тижня ми мали би бути на Одеському міжнародному кінофестивалі. Ходити на майстер-класи, відвідувати кіноринок і, звісно, дивитися кіно… по декілька фільмів на день. Проте життя дещо підкорегувало плани, але це не привід засмучуватись і сидіти вдома. Звісно, якщо ви ще уникаєте місць, де вас оточиватимуть люди, то ще встигаєте на фестиваль кінохітів OIFF Flashback, але, якщо вже хочеться відвідати одну з улюблених локацій ОМКФ, організатори фестивалю підготували дещо особливе.

13.07.2020
об 18:53

Новий імідж 11-го ОМКФ: На черзі офіційний постер
Новини

Новий імідж 11-го ОМКФ: На черзі офіційний постер

VGL cinema вже ділився новиною про співпрацю ОМКФ та креативної агенції BBDO Ukraine в результаті якої світ побачила нова айдентика Одеського міжнародного кінофестивалю. Тепер представляємо новий постер кінофестивалю, що відтворює те найголовніше, без чого неможливий кінематограф – без глядача.

17.07.2020
об 16:35