Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Три українські фільми стали частиною програми 78-го Венеційського кінофестивалю

26.07.2021
об 14:17

Венеційський кінофестиваль оголосив конкурсну програму, з повним переліком якої можна ознайомитися тут. (https://www.labiennale.org/en/cinema/2021/lineup). Цьогоріч Україну на одному з найпрестижніших кінофестивалів світу представлять три стрічки, що створювалися за державної підтримки. Серед яких «Відблиск» Валентина Васяновича, «Носоріг» Олега Сенцова та «Цензорки» Петера Керекеша.

 

Світова прем’єра фільму Валентина Васяновича «Відблиск» відбудеться в основній конкурсній програмі, де кіноробота позмагається за головну нагороду фестивалю – «Золотого лева». У стрічці йдеться про лікаря-добровольця, який після повернення з полону намагається пристосуватися до мирного життя.

 

 

Прем’єра фільму «Носоріг» Олега Сенцова відбудеться в конкурсній програмі «Горизонти». Робота над стрічкою почалася ще у 2012 році, проте була призупинена через незаконний арешт режисера російськими спецслужбами у 2014 році та подальше його ув’язнення. Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Нагадаємо, «Носоріг» створений у копродукції України, Польщі та Німеччини за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань кіно, фонду EURIMAGES, Польського кіноінституту та німецького кінофонду Medienboard Berlin-Brandenburg.

 

 

Стрічка «Цензорка» Петера Керекеша спільного виробництва Словаччини, Чехії та України також увійшла до конкурсної програми «Горизонти». Фільм розповідає історію молодої жінки Лесі, яку ув'язненно в одній із виправних установ Одеси.

 

 

Ще одну українську кінороботу, яка створюється за підтримки Держкіно – «Памфір» Дмитра Сухолиткого-Собчука – раніше було відібрано до участі в кіноринку Venice Production Bridge 78-го Венеційського кінофестивалю.

 

Джерело: Пресслужба Державного агентства України з питань кіно

Читайте також:

Новини

Сергій Притула: «Чом би не святкувати 40?»

Шоумен Сергій Притула 22 червня святкує день народження. Напередодні своїх народин ведучий шоу «Хто зверху?», «Де логіка?» та «Діти проти зірок», що транслює «Новий канал» розповів про те, як відзначатиме ювілей, а ще поділився секретом молодості.

22.06.2021
об 12:34

Новини

Дженсен та Денніл Еклс створять приквел до серіалу «Надприродне»

«Надприродне» один із найважливіших серіалів в історії американської телекомпанії CW, тому новини про створення його приквела не стали неочікуваними. Нова історія під назвою «Вінчестери» розповість глядачам про батьків Діна та Сема Вінчестера, які протягом довгих 15 сезонів боролись із демонами, привидами, монстрами та іншими надприродними істотами.

27.06.2021
об 14:27

Новини

#UkraineIsYourDestination: Україна на 74-му Каннському міжнародному кінофестивалі

Упродовж 6 – 17 липня відбувалася одна із найгучніших подій світового кіножиття – 74-й Каннський міжнародний кінофестиваль. Французька Рив’єра зібрала кінозірок та головних представників медіабізнесу зі всього світу на червоних доріжках довгоочікуваних прем’єр. Всі офлайн заходи відбувалися із дотриманням карантинних обмежень, проте наживо.

21.07.2021
об 17:06