Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Три нові тизери серіалу «Ванда Віжн»

26.12.2020
об 16:07

15 січня має відбутися прем’єра серіалу «Ванда Віжн» з Елізабет Олсен і Полом Беттані. Багатосерійний кінотвір стане першим серіалом Четвертої фази кіновсесвіту Marvel.

 

За три тижні до релізу Disney опублікував три нових тизера до серіалу «Ванда Віжн», події в якому відбуваються після фінальних «Месників». Ванда Максімофф і Віжн переїжджають в американське передмістя, де їх життя нагадує ситком 1950-х. Однак їхня реальність зовсім не така, якою здається.

Читайте також:

Новини

Затяжне піке може завершитись: Студію MGM хочуть продати за $ 5,5 мільярда

Днями стало відомо, що керівництво кінокомпанії Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) почало співпрацювати з двома інвестиційними компаніями Morgan Stanley і LionTreeAdvisors. Така колаборація створена заради того, щоб розглянути питання про продаж студії, яка зазнала великих збитків, зокрема через пандемію, і немає сил, щоб конкурувати на рівних з великими кіностудіями.

24.12.2020
об 16:19

Новини

Sony Pictures не підтримують ідеї Warner Bros. і набуває популярності серед творців фільмів

Заявлені Warner Bros. гібридні релізи призвели до того, що кіноіндустрія перебуває в напрузі. Учасники ринку спостерігають, як після повного скорочення прокатного вікна між релізами Warner Bros. та показами цих фільмів на НВО мах поводитимуть себе інші кіностудії.

24.12.2020
об 18:12

Новини

У 2021 році «Дюна» може вийти за класичною схемою прокату

Warner Bros. нині приймає рішення щодо прокату «Дюни» Дені Вільньова. Існує ймовірність, що студія піде на поступки по відношенню до Legendary і випустить картину за традиційною схемою.

25.12.2020
об 14:58

Новини

«Диво-жінка 1984» демонструє не надто високий рейтинг

Вчора в Північній Америці глядачі побачили фільм «Диво-жінка 1984» одразу після цього в системі сайту, на якому розміщають професійні огляди, Rotten Tomatoes рейтинг срічки знизився до 68 %.

26.12.2020
об 12:24