Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Три місяці суцільної насолоди від ОМКФ і Takflix.com

15.05.2020
об 12:00
Три місяці суцільної насолоди від ОМКФ і Takflix.com

Новий спецпроєкт OIFF Flashback запускають ОМКФ і Takflix.com. На онлайн-платформі Takflix.com будуть доступні фільми, які в різні часи перемагали та брали участь у міжнародній конкурсній програмі ОМКФ.

Проєкт стартує 15 травня й триватиме три місяці, до 15 серпня. На кіноманів чекають 10 фільмів-переможців та учасників міжнародної конкурсної програми Одеського міжнародного кінофестивалю. Усі вони будуть доступні на платформі проєкту OIFF Flashback.

Глядачі зможуть купити єдиний абонемент на всі стрічки проєкту OIFF Flashback за 375 грн або ж обрати одиничний перегляд обраного фільму за 60 грн.

У програмі OIFF Flashback представлені такі стрічки:

«Кришталь» (реж. Дар'я Жук) – Гран-прі 9-го ОМКФ

«А потім ми танцювали» (реж. Леван Акін) – Гран-прі 10-го ОМКФ, а також нагорода за «Найкращий фільм» міжнародної конкурсної програми та за «Найкращу акторську роботу» (Леван Ґелбахіані)

«Монос» (реж. Алехандро Ландес) – «Найкраща режисура» 10-го ОМКФ

«Тут був Саша» (реж. Ернестас Янкаускас) – учасник міжнародної конкурсної програми 10-го ОМКФ

«Чоловік, який купив Місяць» (реж. Паоло Дзукка) – учасник міжнародної конкурсної програми 10-го ОМКФ

«Сиротинець» (реж. Шахрбану Садат) – учасник міжнародної конкурсної програми 10-го ОМКФ

«Бо ми мужики» (реж. Петтер Соммер, Ю Вемуд Свендсен) – «Найкращий фільм» конкурсу європейських документальних фільмів 10-го ОМКФ

«Жаль» (реж. Бабіс Макрідіс) – «Найкращий фільм» та «Найкраща режисура» 9-го ОМКФ

«Літо 1993» (реж. Карла Сімон) – «Найкращий фільм» міжнародного конкурсу 8-го ОМКФ

«Палає, палає, палає» (реж. Чанія Баттон) – Гран-прі 7-го ОМКФ

«Кіно показує нам не саме життя, а те, яким воно буває і може бути. Ми обрали у програму OIFF Flashback ті фільми, у яких це різноманіття реальності закладене максимально. Ми покажемо стрічки, які були в міжнародному конкурсі ОМКФ в останні роки. Тому, якщо ви скучили за Одеським міжнародним кінофестивалем, маєте нагоду потрапити на його онлайн-версію вже зараз. Враховуючи, яку селекцію вони проходили свого часу, та фідбек глядачів, які не встигли подивитися деякі з фільмів, а згодом не могли ніде їх знайти, проєкт саме зараз став на часі. Кіно притаманна така властивість, як підтримка й розрада. Власне, саме цього ми потребуємо зараз найбільше», – зазначає генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

«Проєктом OIFF Flashback платформа Takflix.com відкриває нову сторінку своєї діяльності й знайомить українську інтернет-аудиторію з яскравим авторським кіно зі всього світу. В умовах карантину ми розширюємо межі фізичного простору й подорожуємо з глядачами трьома континентами та десятьма країнами світу. До добірки Flashback потрапили фестивальні хіти з Колумбії, Афганістану, Грузії, Великобританії, Норвегії, Іспанії, Італії, Литви, Білорусі та Греції», – коментує співзасновниця Takflix.com Надія Парфан.

Читайте також:

Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» вчетверте запрошує до Кам'янця-Подільського
Новини

Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» вчетверте запрошує до Кам'янця-Подільського

В умовах пандемії, фестиваль буде проходити в онлайн-форматі і називатиметься «КіберБруківка 2(4)20». 2 травня було завершено прийом робіт, а вже 16 травня 2020 року на День міста Кам'янця-Подільського фестиваль розпочне свою роботу. Заходьте на сайт https://brukivkafest.com о 15:00 і дивіться пряму трансляцію кінофестиваля.

06.05.2020
об 16:14

«Чілдрен Кінофест – 2020» відбудеться онлайн
Події

«Чілдрен Кінофест – 2020» відбудеться онлайн

Слідом за дорослими фестивалями, дитячі теж переходять в онлайн. VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» стартує цього року 29 травня на офіційному сайті фестивалю й триватиме до 7 червня.

07.05.2020
об 09:30

Міжнародний фестиваль анімації в Оттаві відбудеться за будь-яких обставин
Анімація

Міжнародний фестиваль анімації в Оттаві відбудеться за будь-яких обставин

Організатори Міжнародного фестивалю анімації в Оттаві (OIAF) повідомили на своєму сайті, що подія відбудеться в запланований строк.

12.05.2020
об 11:09