Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Три горішки для Попелюшки»: до новорічних свят фільм виходить у кінопрокат

15.12.2021
об 11:16

Оригінальну стрічку «Три горішки для Попелюшки» називають найкращим казковим фільмом ХХ століття, і традиційно показують на Різдво у багатьох країнах Європи. Цьогоріч ремейк казки братів Грімм, відомої з дитинства кожному, вийде на українські екрани.


Чарівна Попелюшка жила щасливим безтурботним життям. Але після смерті батька, зла мачуха прибрала до рук маєток, а Попелюшку змусила стати служницею у рідному домі. Знущання мачухи стали геть нестерпними, коли оголосили про королівський бал, де принц обиратиме собі наречену.

Мачуха завзято взялась готувати свою бридку і нестерпну рідну доньку до майбутнього заміжжя. Здавалося, бідолашній сироті нема на що сподіватись, але випадкова зустріч з принцом у лісі перевернула її світ і дозволила повірити у чудеса…


Зйомки римейку проходили у Ліллехаммері – столиці 94  Олімпійських ігор.

Режисер фільму - Сесіль Мослі («Анатомія пристрасті»). У головних ролях: Астрід Смепласс (поп-зірка Astrid S), Дженгіз Ал, Крістофер Хів’ю («Гра престолів»), Торбен Харр («Вікінги»).

 

У кінопрокат стрічка «Три горішки для Попелюшки» виходить до Різдва Христового, - 6 січня 2022 року.

 

Джерело: Svoe Kino

Читайте також:

Новини

Представили український трейлер фільму «Алея жаху»

Людина чи звір? Амбітний карнавальний фокусник має талант маніпулювати людьми кількома добре підібраними словами. Йому мало демонструвати свої вміння задля розваги публіки, - він має намір «провернути» справу і взяти чималий куш. Одного дня він знайомиться з жінкою-психіатром і приймає рішення, що вона може стати йому гарною напарницею. Та ця жінка виявиться навіть небезпечнішою за нього самого.

13.12.2021
об 13:43

Новини

Український трейлер нового бойовика від Гая Річі «Операція Фортуна: мистецтво перемагати»

Трейлер стрічки вражає особливим шармом, який притаманний усім бойовикам Гая Річі. Екшн кадри зі стріляниною, вибухами та брутальністю Джейсона Стейтема створюють неймовірну атмосферу у поєднанні із легкою музикою від композитора Крістофера Бенстеда («Джентльмени», «Гнів людський»).

14.12.2021
об 17:43