Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Традиційний ярмарок грантів не скасовується, а змінює формат

10.06.2020
об 13:12

Світ змінюється, а разом з ним змінюються і звичні нам речі. Цьогорічний традиційний міжнародний ярмарок грантів у сфері культури, що проводитметься вже втретє, змінює формат і переходить в онлайн.

Захід відбудеться 2 липня 2020 року і називатиметься «Віртуальний ярмарок Culture:Reload». Проводиться він Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Українським культурним фондом за інформаційної підтримки Громадського Простору та Ресурсного центру ГУРТ: Портал суспільно активних громадян.

Віртуальний ярмарок Culture:Reload – це простір для роздумів, рефлексій та уяви.

«Як ми можемо розвивати стійкі креативні проєкти? Як ми можемо достукатись до нових аудиторій? Як можемо обмінюватись досвідом на міжнародному рівні? Як можемо підготуватись до невизначеного майбутнього? Ці питання лежать в основі віртуального ярмарку, головна мета якого познайомити вас із грантовими можливостями, а також стимулювати бути сміливими, гнучкими та відкритими у ваших ідеях. Незалежно від того, чи стосується це використання нових бізнес-моделей та можливостей фінансування, створення нових партнерств або запозичення методів роботи з інших секторів. Дуже часто найкращий спосіб розвиватися – це вивчення несподіваного», – зазначають організатори.

Онлайн-формат проведення заходу дозволяє розширити аудиторію учасників, адже раніше всі могли долучитися до події. Для того, аби відвідати Ярмарок, необхідно до 26 червня включно зареєструватися за посиланням. У червні кожний зареєстрований учасник отримає повну програму заходу та додаткові рекомендації по доступу.

У програмі Ярмарку:

Панельні дискусії щодо менеджменту культурних проєктів, майбутнього креативних індустрій та міжнародного досвіду українських заявників (серед учасників дискусій: IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives., Odesa International Film Festival, Arthouse Traffic та інші).

Презентації актуальних грантових програм для українських заявників («Креативна Європа», Український культурний фонд, House of Europe, International Visegrad Fund, Ukrainian Institute - Український інститут, U.S. Embassy Kyiv Ukraine, Meet up: Deutsch-Ukrainische Jugendbegegnungen Німецько-Українські зустрічі, Міжнародний фонд "Відродження", Zagoriy Foundation та інші).

Консультації з представниками грантодавців

Але це ще не все! Протягом всього липня кожного дня на платформі Третього міжнародного ярмарку грантів у сфері культури Culture:Reload будуть публікуватися статті / подкасти / дискусії / відео, щоб розбурхати вашу уяву, змусити мислити нестандартно, та ставити питання собі та світу навколо.

Крім того, долучайтеся до закритої групи у Facebook для нетворкінгу та пошуку проєктів або менеджерів вашої мрії.

Джерело: creativeeurope.in.ua

 

 

Читайте також:

Олексадр Педан на карантині захопився приготуванням їжі
Новини

Олексадр Педан на карантині захопився приготуванням їжі

Український шоумен, телеведучий та блогер Олександр Педан під час карантину взяв за правило бавити свою сім'ю смачними сніданками, пише пресс-служба «Нового каналу».

07.06.2020
об 10:56

Новини

Паролі на знімальному майданчику від телеведучої Олени-Крістіни Лебідь

Вчора на «Новому каналі» відбулася прем'єра нового сезону «Аферистів в сітях». Ведуча проєкту Олена-Крістіна Лебідь вирішила розповісти прихильникам своєї програми історію кодового слова.

10.06.2020
об 13:17