Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Топ-5 фільмів року світового кінопрокату

28.12.2020
об 18:34

Сьогодні ми вже встигли розповісти про найбільш популярні українські стрічки у прокаті згідно з бокс-офісом. Проте ми не можемо оминути увагою і закордонні фільми. І оскільки до кінця року залишається всього декілька днів, ми вважаємо, що можна підбити підсумки касових зборів, які навряд чи суттєво зміняться у найближчі дні.


Тож найбільш касовими у 2020 році стали:


«Джентельмени»


Стрічка вийшла у прокат 13 лютого 2020 року в Україні та зібрала 3 млн доларів. Глядачі у Великобританії змогли побачити фільм ще наприкінці минулого року. Про початок виробництва стало відомо ще у 2018 рокі, коли режисер Гай Річі оголосив на Каннському кінофестивалі, що планує приступити до роботи над стрічкою в дусі його стрічок «Карти, гроші та два стволи, що димлять» та «Великий куш». Загальні збори склали у свою чергу 117 млн доларів, що перевищило витрати на виробництво приблизно на 80%.


«Дулітл»


Історію про доктора, який вміє спілкуватись з тваринами та вирушає у подорож, що знайти чудодійні ліки для королеви, глядачі побачили в Україні на великих екранах 9 січня 2020 року. Стрічка вже встигла зібрати 2,5 млн доларів. І незважаючи на те, що зараз вона очолює списки найгірших фільмів року, творці все одно заробили загалом вже близько 250 млн доларів. Більшості може здатись, що це досить таки значна цифра, однак для кінокомпаній це можна вважати касовим провалом, оскільки сума не перевищила на 40-50% початковий бюджет.


«Погані хлопці назавжди»


23 січня 2020 року українці змогли відправитись у кінотеатри для перегляду даної стрічки. Під кінець року в Україні вона заробила 2,2 млн доларів. Але міжнародний глядач ближче знайомий з даною історією і з більшим запалом поставився до третьої частини комедійного бойовика. На це вказує і світовий бокс-офіс, збори якого склали близько 420 млн доларів, що майже в 5 разів перевищило бюджет.


«Їжак Сонік»


Американо-японський пригодницький фільм в Україні вийшов у прокат 13 лютого 2020 року і за весь період встиг зібрати 2,1 млн доларів. Ще у далекому 2013 році кінокомпанія Sony Pictures отримала права на фільм про даного персонажа і підписала контракти зі знімальною групою до 2018 року, але через негативні коментарі глядачів щодо зовнішнього вигляду їжака, реліз стрічки довелось відкласти. І незважаючи на простий сюжет, все одно зміг заробити у всесвітньому прокаті 310 мнл доларів, що перевищило бюджет втричі.


«Тенет»


Багатостраждальний фільм улюбленця глядачів режисера Крістофера Нолана був показаний на великих екранах в Україні 26 серпня 2020 року, появу якого відкладали тричі через пандемію. Останній факт не лише сильно вплинув на глядачів, але й значно засмутив творця. Саме локдаун режисер вважає головною причиною таких не досить великих зборів, як раніше. В Україні фільм зібрав 1,8 млн доларів, а у світі 362 млн доларів, що ледь перевищує витрати на 35%.


Таким чином і виглядає п’ятірка найбільш популярних стрічок в Україні за касовими зборами. Завдяки цьому ми можемо зрозуміти, що глядач все одно любить відвідувати кінотеатри та надає перевагу більш розважальним жанрам з оглядом на теперішню ситуацію у світі.

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс: Суми скромні, але кращі, ніж у попередні вікенди

Добіг кінця перший вікенд після карантину вихідного дня, як і очікувалося, він показав кращі результати. Однак загальна сума прибутків кінотеатрів у порівнянні з аналогічним періодом у попередньому році склала лише 20 %.

09.12.2020
об 14:16

Новини

Світовий бокс-офіс: «Диво-жінка 1984» показує хороші результати касових зборів

Підсумки різдвяного вікенду показують, що беззаперечним світовим лідером прокату став фільм «Диво-жінка 1984». У США стрічка заробила 16,7 млн доларів, а загальний результат склав 85 млн доларів. Примітно, що друга частина історії про Діану отримала від американської аудиторії оцінку B + за даними CinemaScore (перший фільм глядачі оцінили на A).

28.12.2020
об 12:48

Новини

ТОП-3 українські фільми року вітчизняного кінопрокату

125 років тому в світі відбувся перший кіносеанс, за який глядачі мали заплатити. З тих пір 28 грудня вважається Міжнародним днем кіно. Враховуючи особливості свята, ми вирішили підбити перший підсумок 2020 року з точки зору локального прокату національних стрічок. Одразу зауважимо, оскільки не про всі фільми є офіційна інформація, стосовно касових зборів, ми опиралися лише на ті дані, що зафіксовано в цифрах, їх надали нам колеги з аналітичного відділу Media Business Reports.

28.12.2020
об 15:44

Статті

Міжнародний день кіно: Фільми, що найбільше вплинули на акторів «Перших ластівок. Zалежні»

Олександр Рудинський, Максим Самчик і Таїсія-Оксана Щурук розповіли, завдяки яким кінострічкам і акторам вони стали тими, ким є.

28.12.2020
об 16:43