Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

ТОП-3 складних моменти на знімальному майданчику веб-серіалу FAKE

24.06.2020
об 16:15

Розпочавши зйомки в умовах карантину творча група комедійного веб-серіалу FAKE, здавалося б, була готова до різних складнощів. Однак до того, що акторів прямісінько під об’єктивами камер доведеться вчити водити автомобіль та рятувати від алергії, не готувався ніхто. «Новий канал» розповів про три складних моменти, які трапилися на знімальному майданчику.

Алергія на котиків

В одній зі сцен актор Данило Шевченко повинен був зніматися з пухнастим напарником. Просте завдання перетворилося для хлопця на справжні тортури. Адже виявилось, що у Данила алергія на котів, про яку команда не знала до початку зйомок.

– Того дня у мене був дуже ранній підйом, і я просто забув випити антигістамінний препарат. Потім сидів у гримерці й сподівався, що все буде добре. Та щойно ми почали репетицію сцени, у мене моментально набрякло обличчя, почервоніли очі, полилися сльози, почалися кашель та нежить... Так, я знав про сцену з котом, коли мене затвердили, і був до неї готовий. Знімали її години дві. Бігав вмивався кожні кілька дублів. Але я настільки люблю свою роботу, що ніяка алергія мені не завадить отримувати величезний кайф від зйомок. Та й це було величезним уроком: тепер завжди з собою на майданчик я носитиму таблетки та спрей від алергії, – сказав Данило Шевченко.

Без водійського посвідчення за кермо

Тільки в американських фільмах кожен школяр з 16 років сідає за кермо. В Україні водійське посвідчення можна отримати лише з 18-ти. Проте не всі поспішають це робити. У акторів Макса Девізорова, який грає Марка, та Дар’яни Донцової, яка грає Ніку, прав ще не має. Але опинитися за кермом декому з них під час зйомок таки довелося. Здебільшого сцени з автомобілем знімали на зеленому фоні.  Та є кілька дублів, де авто з героями під’їжджає та від’їжджає, які довелося знімати з акторами за кермом.

– Мене спочатку затвердили роль, а через кілька днів запитали, чи вмію я водити авто. Я сказала, що не вмію. На знімальному майданчику вирішили не використовувати дублера, щоб не витрачати зайвий час. Автомобіль був з коробкою автомат, тому знімальна група показала мені, як водити. Одна людина з команди лягла на заднє сидіння, щоб у разі чого натиснути на кнопку, яка б зупинила рух авто. Чистий дубль вдався з третьої спроби. Я дуже переживала за людей, які знаходилися навколо автомобіля. Щоразу перед тим, як поїхати, я гучно сигналила, щоб усі розбіглися. Насправді, планую отримати водійське посвідчення, але не дуже люблю їздити за кермом. Я знаходжуся в стресі, мені дискомфортно. Однак розумію, що заради професії мені потрібно це зробити,  – зізналася акторка Дар’яна Донцова.

Що ж стосується Макса Девізорова, він не зміг обійтися без дублера.

– Дорогезний автомобіль! Я сказав, що краще не ризикувати. Адже не обіцяв, що буду водити. Усі знали, що я тільки в процесі отримання водійського посвідчення, – розповів Макс Девізоров.

Зйомки у теплому одязі під палючим сонцем

Веб-серіал FAKE знімали влітку, частина зйомок проходила на вулиці. Вгадати з погодою ніхто не міг, тому знімати доводилося і в дощ, і в спеку. Акторка Лілія Цвєлікова, яка грає Валю, ледь витримала сцени, де їй доводилося грати вдягненою у теплий одяг в той час, коли стовпчики термометру підіймалися вище 30℃.

– Я була одягнена у худі з флісом, зверху – джинсова куртка і кепка. Все це під палючим сонцем. Але в усьому можна знайти позитивні моменти. Нам це допомагало відчувати потрібне роздратування у кадрі, коли треба тягнути величезні сумки з автовокзалу, а до тебе хтось лізе, – поділилася акторка.

Дивися веб-серіал FAKE на YouTube-сторінці «Нового каналу» вже цього літа.

Джерело: прес-служба «Нового каналу»

Читайте також:

Фоторепортаж зі знімального майданчику веб-серіалу FAKE
Новини

Фоторепортаж зі знімального майданчика веб-серіалу FAKE

На початку червня медіахолдинг StarLightMedia почав зйомки свого першого комедійного веб-серіалу під назвою FAKE, прем’єра якого на офіційній YouTube-сторінці «Нового каналу» вже скоро.

17.06.2020
об 16:28

Новини

ТОП-3 складних моменти на знімальному майданчику веб-серіалу FAKE

Розпочавши зйомки в умовах карантину творча група комедійного веб-серіалу FAKE, здавалося б, була готова до різних складнощів. Однак до того, що акторів прямісінько під об’єктивами камер доведеться вчити водити автомобіль та рятувати від алергії, не готувався ніхто. «Новий канал» розповів про три складних моменти, які трапилися на знімальному майданчику.

24.06.2020
об 16:15