Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Тиждень швейцарського кіно: Великі почуття у маленькому дитячому серці

21.06.2020
об 14:39
Тиждень швейцарського кіно: Великі почуття у маленькому дитячому серці

З 19 червня в Україні проходитить фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Він триватиме до 28 червня. Як і інші цьогорічні фестивалі, цей захід проводиться онлайн.

Сьогодні ми представляємо вам швейцарсько-французький мультфільм «Життя кабачка», знятий Клодом Баррасом у 2016 році.

За сюжетом, після смерті матері маленький Ікар потрапляє до притулку, де кожна дитина розповідає йому свою непросту історію. У новому домі хлопчик отримує кумедне прізвисько, знаходить товаришів і дізнається, що таке міцна дружба, турбота і справжня любов.

Джерело: swissfilm.org.ua

 

Читайте також:

Новини

У медіатеці Amazon Prime Video побільшало українського контенту

Відтепер на одній з найпопулярніших міжнародних відеоплатформ Amazon Prime Video з'являться у доступі документальний фільм «Лазуровий пил» виробництва компанії IVORY Films та детиктивний серіал «Хто ти?» виробництва компанії «УПС». Обидві роботи зняті для телеканалу «Україна».

18.06.2020
об 16:17

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Боротьба за права та опір жінок

Вже завтра, 19 червня, в Україні розпочнеться фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Вперше фестиваль проходитиме онлайн. Долучитись до заходу та подивитись кіно можна на сайті swissfilm.org.ua. Ми ж продовжуємо знайомити вас зі стрічками, які покажуть глядачам в цьому році. Сьогодні це комедійна драма «Божествений порядок».

18.06.2020
об 13:29

Новини

Сьогодні розпочався онлайн-фестиваль «Тиждень швейцарського кіно»

Сьогодні, 19 червня, на сайті swissfilm.org.ua стартує фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Подія, організована Посольством Швейцарії спільно з компанією Arthouse Traffic. У 2020 році захід вперше відбувається онлайн, та вчетверте представляє у своїй програмі найактуальніші художні фільми Швейцарії останніх років. Всі фільми фестивалю демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами – побачити їх можна безкоштовно у будь-який зручний час до 28 червня включно.

19.06.2020
об 11:54

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День п’ятий
Новини

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День п’ятий

Сьогодні – останній вечір із п’яти в компанії чоловіків на суспільному телеканалі UA:КУЛЬТУРА. П’ятничним вечором до вашого перегляду пропонується остання стрічка із добірки – смішна і тонка американсьо-італійська комедія 1972 року «Avanti!».

19.06.2020
об 17:51