Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Тиждень швейцарського кіно» пройде онлайн

11.06.2020
об 16:53

Вже вчетверте в Україні проходить фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». У програмі заходу –художні фільми Швейцарії зняті в останні роки. Тема нинішнього фестивалю – ґендерна рівність як одна з глобальних цілей сталого розвитку ООН. До програми фестивалю увійшли чотири стрічки зняті режисерками на задану тематику.

З 19 по 28 червня на сайті swissfilm.org.ua вперше в онлайн-режимі відбудеться фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Для організаторів це новий досвід.

Серед робіт, що демонструватимуться:

драма Аліче Рорвахера «Щасливий Лазар» – стрічка-переможець у номінації за кращий сценарій Каннського  кінофестивалю;

комедія про хуліганів-відчайдух «Стрікер»;

драми «Божественний порядок», «Невинний», «За вітром», «7 днів»;

мелодрами «Навколо Луїзи», «Мрія Катріни»;

стрічка «Дивовижна подорожь Волкенбруха в обійми шикси», яка в минулому році стала національним кандидатом від Швейцарії на здобуття премії «Оскар» за найкращий міжнародний фільм.

Також в рамках фестивалю і, звісно ж, онлайн проходитеме дискусія на тему: «Female gaze: ґендерна рівність у сучасному кіно».

«Тиждень швейцарського кіно» організований Посольством Швейцарії в Україні та компанією Arthouse Traffic. Фільми демонструватимуться мовою оригіналу, український переклад – у субтитрах.

Джерело: прес-реліз Arthouse Traffic

Читайте також:

Справжній Fake зовсім не фейк, а новий веб-серіал про інстаграмне життя
Новини

Справжній Fake зовсім не фейк, а новий веб-серіал про інстаграмне життя

Свій перший комедійний веб-серіал про справжніх і віртуальних людей знімає StarLightMedia. Новий фільм Fake дозволить подивитися на сучасне суспільство, що живе в епоху тотальної залежності від соцмереж, наче через фільтри Instagram'у. Чому ми живемо двома життями? Чи варта та мрія, до якої ми йдемо, гонитви за лайками, статусом, втрати справжніх друзів, емоцій і почуттів? – ось головні питання, які ставить перед собою творча група.

05.06.2020
об 15:15

​​​​​​​Оголошено переможців Чілдрен кінофест 2020
Новини

​​​​​​​Оголошено переможців Чілдрен кінофест 2020

​​​​​​​7 червня о 19:00 відбулась онлайн-церемонія закриття VII Чілдрен Кінофест. Під час прямого включення глядачі дізналися, кому вони віддали Гран-прі в міжнародній конкурсній програмі, а також імена режисерів та назви картин призерів конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми.

08.06.2020
об 11:01

Новини

FFFK: новий формат традиційного фестивалю

Вчора, 10 червня, Fashion Film Festival Kyiv-2020 розпочав роботу у незвичному  для себе форматі – онлайн. Організаторами цієї події стали FILM.UA та Ukrainian Fashion Week при підтримці Українського культурного фонду.

11.06.2020
об 10:21