Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Тиждень швейцарського кіно: Почуття на сім днів

14.06.2020
об 11:42

Продовжуємо знайомити вас зі стрічками-учасниками програми фестивалю «Тиждень швейцарського кіно». Сьогодні це мелодрама «7 днів» режисера Роландо Колла.

На сицилійському острові пара хоче взяти шлюб. Обов’язки підготувати свято зі сторони майбутнього чоловіка покладено на його брата Івана, зі сторони майбутньої дружини – на заміжню дівчину К'яру. Ці двоє зустрічаються та закохуються один в одного і вирішують бути разом всього 7 днів – стільки буде тривати підготовка до весілля та саме свято. Герої від початку роману придумали собі правила – ніяких ревнощів та претензій та не легко тримати рівновагу коли поринаєш у вир любові. До кінця фільму режисер тримає глядача в напрузі, бо невідомо, чи вистачить героям тижня аби вгамувати почуття або це навпаки, розпалить їх ще більше.    

Джерело: arthousetraffic.com

Читайте також:

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Як Лазар зруйнував звичний світ односельчан

Вже 19 червня в Україні вчетверте розпочнеться фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». В цьому році захід проходить онлайн. Ми розпочинаємо знайомити вас з учасниками конкурсної програми. Сьогодні це драма Аліче Рорвахер «Щасливий Лазар». Стрічка знята у 2018. Це третій фільм італійської режисерки, який став переможцем Каннського фестивалю у номінації за кращий сценарій.

12.06.2020
об 18:45

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Мрія жінки, аварія та нова голова чоловіка

Наступної пятниці, 19 червня вже вчетверте в Україні покажуть «Тиждень швейцарського кіно». Захід проходить онлайн через карантинні заходи, тож для того, щоб стати учасником потрібно просто зайти на сайт swissfilm.org.ua. Сьогодні ми розповімо про одного з учасників програми – мелодрама «Мрія Катріни». Стрічку зняли брати Даріо і Мірко Бішофбергер у 2018 році.

13.06.2020
об 11:24