Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Тиждень швейцарського кіно: Переосмислити життя

17.06.2020
об 17:42

За два дні в Україні стартує фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Як ми вже писали, захід проходитиме онлайн. Поки є ще трохи часу продовжуємо знайомити вас з роботами, які демонструватимуться під час онлайн-події. Сьогодні розповімо про мелодраму «Навколо Луїзи», що знята у 2017 році режисеркою Ольгою Баілліф.

Головна героїня – співачка Луїза вже багато років виступає на сцені з Жюл’єном – гітаристом та композитором. Одного разу після концерту батько Луїзи приходить до неї. Вони не бачили одне одного більше двадцяти років. Чоловік серйозно хворий, тому вирішив наостанок побачити доньку та поговорити з нею. Ця подія змусить 40-річну жінку по-іншому подивитись на власне життя.

Джерело: arthousetraffic.com

Читайте також:

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Мрія жінки, аварія та нова голова чоловіка

Наступної пятниці, 19 червня вже вчетверте в Україні покажуть «Тиждень швейцарського кіно». Захід проходить онлайн через карантинні заходи, тож для того, щоб стати учасником потрібно просто зайти на сайт swissfilm.org.ua. Сьогодні ми розповімо про одного з учасників програми – мелодрама «Мрія Катріни». Стрічку зняли брати Даріо і Мірко Бішофбергер у 2018 році.

13.06.2020
об 11:24

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Інженер, що викликав ураган змін

Вже через три дні, 19 червня, в Україні розпочнеться «Тиждень швейцарського кіно». Захід проходитиме вперше в онлайн-форматі. Долучитись до перегляду фільмів можна на сайті swissfilm.org.ua. А поки ми продовжуємо розповідати про стрічки, які будуть демонструватися на фестивалі. Сьогодні говоримо про драму «За вітром».

16.06.2020
об 15:14