Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Тиждень швейцарського кіно: Мрія жінки, аварія та нова голова чоловіка

13.06.2020
об 11:24

Наступної пятниці, 19 червня вже вчетверте в Україні  покажуть «Тиждень швейцарського кіно». Захід проходить онлайн через карантинні заходи, тож для того, щоб стати учасником потрібно просто зайти на сайт swissfilm.org.ua.  Сьогодні ми розповімо про одного з учасників програми – мелодрама «Мрія Катріни». Стрічку зняли брати Даріо і Мірко Бішофбергер у 2018 році.

За сюжетом, головна героїня Катріна мріє мати дитину від свого чоловіка. Він вагається, та коли жінка вже майже вмовила його – чоловік загинув в автокатастрофі, отримавши численні травми голови. В авто він був не сам, а разом з другом, який теж отримав багато травм, але голова його залишилась цілою. Саме з цього моменту глядач бачить тріумф медицини – геніальний лікар дізнавшись про цей випадок, негайно оперує обох і пришиває до тіла чоловіка Катріни голову його друга. Тож чи вдасться головній героїні втілити свою мрію зі старим-новим чоловіком і як будуть складатись їх стосунки? Як зможе людина жити в новому тілі? Про це можна дізнатись лише подивившись «Мрію Катріни» у рамках «Тиждню швейцарського кіно».

Джерело: arthousetraffic.com

Читайте також:

Новини

«Тиждень швейцарського кіно» пройде онлайн

Вже вчетверте в Україні проходить фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». У програмі заходу –художні фільми Швейцарії зняті в останні роки. Тема нинішнього фестивалю – ґендерна рівність як одна з глобальних цілей сталого розвитку ООН. До програми фестивалю увійшли чотири стрічки зняті режисерками на задану тематику.

11.06.2020
об 16:53

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Як Лазар зруйнував звичний світ односельчан

Вже 19 червня в Україні вчетверте розпочнеться фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». В цьому році захід проходить онлайн. Ми розпочинаємо знайомити вас з учасниками конкурсної програми. Сьогодні це драма Аліче Рорвахер «Щасливий Лазар». Стрічка знята у 2018. Це третій фільм італійської режисерки, який став переможцем Каннського фестивалю у номінації за кращий сценарій.

12.06.2020
об 18:45