Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Тиждень швейцарського кіно: Історія про вчителя-хулігана

15.06.2020
об 13:57

Фестиваль «Тиждень швейцарського кіно» стартує в Україні вже цієї п'ятниці, 19 червня. Нагадаємо, в цьому році захід відбуватиметься вчетверте, та вперше – проходитиме онлайн. Ми ж продовжуємо знайомити вас зі стрічками-учасниками програми заходу. Цього разу – це хуліганська комедія «Стрікер», режисера Пітера Луізі.

Головний герой – шкільний вчитель Бальтазар. Він скромна, порядна людина, яку всі обманюють та не поважають не дивлячись на його душевні якості. За збігом обставин чоловік стає авторитетним тренером команди стрікерів – хуліганів, які голяка вибігають на футбольне поле під час матчу. Для стрікерів це такий спорт, де перемагає той, хто «протримається» на полі найдовше. Своїм виглядом ці люди намагаються донести певний месседж присутнім. Як сталось, що вчитель став тренером цих спортсменів, хто входить в команду та чому вони це роблять і що наприкінці фільму очікує головного героя – про це можна дізнатись тільки подивившись цю хуліганську комедію.

Цікаво, що ідея зняти фільм про голих спортсменів та вчителя виникла у виконувача головної ролі, коміка Біта Шлаттера. Він поділився нею з Пітером Луізі – і ось, у 2017 фільм з’явився на великому екрані.

Читайте також:

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Як Лазар зруйнував звичний світ односельчан

Вже 19 червня в Україні вчетверте розпочнеться фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». В цьому році захід проходить онлайн. Ми розпочинаємо знайомити вас з учасниками конкурсної програми. Сьогодні це драма Аліче Рорвахер «Щасливий Лазар». Стрічка знята у 2018. Це третій фільм італійської режисерки, який став переможцем Каннського фестивалю у номінації за кращий сценарій.

12.06.2020
об 18:45

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Мрія жінки, аварія та нова голова чоловіка

Наступної пятниці, 19 червня вже вчетверте в Україні покажуть «Тиждень швейцарського кіно». Захід проходить онлайн через карантинні заходи, тож для того, щоб стати учасником потрібно просто зайти на сайт swissfilm.org.ua. Сьогодні ми розповімо про одного з учасників програми – мелодрама «Мрія Катріни». Стрічку зняли брати Даріо і Мірко Бішофбергер у 2018 році.

13.06.2020
об 11:24

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Почуття на сім днів

Продовжуємо знайомити вас зі стрічками-учасниками програми фестивалю «Тиждень швейцарського кіно». Сьогодні це мелодрама «7 днів» режисера Роландо Колла.

14.06.2020
об 11:42