Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Тиждень швейцарського кіно: Інженер, що викликав ураган змін

16.06.2020
об 15:14

Вже через три дні, 19 червня, в Україні розпочнеться «Тиждень швейцарського кіно». Захід проходитиме вперше в онлайн-форматі. Долучитись до перегляду фільмів можна на сайті swissfilm.org.ua. А поки ми продовжуємо розповідати про стрічки, які будуть демонструватися на фестивалі. Сьогодні говоримо про драму «За вітром».

За сюжетом, молода пара – Полін та Алекс тікають від міської метушні у віддалений куточок Швейцарії аби жити та працювати в гармонії з природою. Вони кохають одне одного, мають спільні цінності та мету і в майбутньому планують займатись виробництвом електроенергії. Однак, коли до них приїздить інженер Самуїл, аби встановити вітряну турбіну в житті пари відбуваються кардинальні зміни. Полін закохується в інженера і, розуміє, що живе не так як хотіла і починає, немов ураган змінювати свій маленький світ.

«За вітром» режисерська робота Беттіни Оберлі, створена у 2018 році. Тоді ж драма отримала на міжнародному кінофестивалі в Локарно премію Variety Piazza Grande Award. Глядачі зможуть побачити фільм на мові оригіналу з українськими субтитрами.

Джерело:  arthousetraffic.com

Читайте також:

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Почуття на сім днів

Продовжуємо знайомити вас зі стрічками-учасниками програми фестивалю «Тиждень швейцарського кіно». Сьогодні це мелодрама «7 днів» режисера Роландо Колла.

14.06.2020
об 11:42

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Історія про вчителя-хулігана

Фестиваль «Тиждень швейцарського кіно» стартує в Україні вже цієї п'ятниці, 19 червня. Нагадаємо, в цьому році захід відбуватиметься вчетверте, та вперше – проходитиме онлайн. Ми ж продовжуємо знайомити вас зі стрічками-учасниками програми заходу. Цього разу – це хуліганська комедія «Стрікер», режисера Пітера Луізі.

15.06.2020
об 13:57