Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Тиждень швейцарського кіно: Боротьба за права та опір жінок

18.06.2020
об 13:29

Вже завтра, 19 червня, в Україні розпочнеться фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Вперше фестиваль проходитиме онлайн. Долучитись до заходу та подивитись кіно можна на сайті swissfilm.org.ua. Ми ж продовжуємо знайомити вас зі стрічками, які покажуть глядачам в цьому році. Сьогодні це комедійна драма «Божествений порядок».

Дія стрічки розгортається у 1971 році. Головна героїня – молода мати Нора. Вона допомогосподарка, мешкає у сільській місцевості разом з сім’єю. У селі  існує свого роду «правило» жінки займаються приготуванням їжі та дітьми, чоловіки – заробляють гроші та витрачають їх на свій розсуд, а ще командують своїми жінками як заманеться. Нора спокійна жінка, яка має добру вдачу, до неї всі гарно ставляться допоки вона не починає боротьбу за право голосу жінки. На диво вона зустрічає опір не тільки з боку чоловіків, а й їхніх дружин та все ж не здається.

Стрічку зняла швейцарська режисерка Петра Вольпе. Фільм представляв країну на церемонії «Оскар» в категорії «Найкращий фільм на іноземній мові».

Читайте також:

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Інженер, що викликав ураган змін

Вже через три дні, 19 червня, в Україні розпочнеться «Тиждень швейцарського кіно». Захід проходитиме вперше в онлайн-форматі. Долучитись до перегляду фільмів можна на сайті swissfilm.org.ua. А поки ми продовжуємо розповідати про стрічки, які будуть демонструватися на фестивалі. Сьогодні говоримо про драму «За вітром».

16.06.2020
об 15:14

Новини

П’ять вечорів: Боротьба за трон та сімейні відносини

Вже другий вечір поспіль суспільний телеканал UA:КУЛЬТУРА транслює стрічки з циклу «П’ять вечорів», присвяченого чоловікам. Показ триватиме ще три дні, останню картину циклу глядачі побачать у п’ятницю, 19 червня. Кожен день фільми починають показувати о 22:10. Сьогодні на черзі робота Андрія Кончаловського під назвою «Лев узимку».

16.06.2020
об 19:03

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Переосмислити життя

За два дні в Україні стартує фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Як ми вже писали, захід проходитиме онлайн. Поки є ще трохи часу продовжуємо знайомити вас з роботами, які демонструватимуться під час онлайн-події. Сьогодні розповімо про мелодраму «Навколо Луїзи», що знята у 2017 році режисеркою Ольгою Баілліф.

17.06.2020
об 17:42